1. Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. Wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552. Telefon stacjonarny jest nieczynny.
  2. Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych. Spotkania, rozmowy czy inne formy wsparcia prosimy umawiać telefonicznie.
  3. Zawieszamy cotygodniowe zbiórki na środki czystości. Indywidualne ofiary oraz wszelkie inne prosimy składać do skarbony z tyłu kościoła (przy tablicy ogłoszeń) lub przekazywać bezpośrednio na konto parafii. Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.
    Do skarbony można także składać ofiary mszalne (ze wskazaniem intencji).
  4. Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” i naszego parafialnego Facebooka oraz komunikatów wydawanych przez Kurię Diecezjalną w Gliwicach.