881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

Sakrament pokuty i pojednania sprawowany będzie w salce na plebanii. Został przygotowany konfesjonał umożliwiający zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu spowiedzi. Dyżur będzie pełniony od wtorku do soboty w godzinach 10.00 do 12.00 i od 16.00 do 17.00. Chęć skorzystania ze spowiedzi prosimy zasygnalizować domofonem (przycisk „Spowiedź). Prosimy nie odkładać spowiedzi na czas bliski Wielkanocy, lecz już teraz skorzystajmy z możliwości wypełnienia przykazania kościelnego.

Posługa sakramentalna wobec chorych zostaje ograniczona tylko do sytuacji zagrożenia życia.

Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. Wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552. Telefon stacjonarny jest nieczynny.

Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych. Spotkania, rozmowy czy inne formy wsparcia prosimy umawiać telefonicznie.

O składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła prosimy mieszkańców Stalowej i Pasteura. Te i wszystkie inne ofiary prosimy składać do skarbony z tyłu kościoła (przy tablicy ogłoszeń) lub przekazywać bezpośrednio na konto parafii. Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.
Do skarbony można także składać ofiary mszalne (ze wskazaniem intencji – np. przez podanie daty i numeru intencji lub nazwiska).