881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Przeżywamy dziś Niedzielę Adoracyjną. Nie ma kazania,   bo na zakończenie Eucharystii będziemy adorować Jezusa obecnego  w Najświętszym Sakramencie. Po Mszach odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby parafialnej Caritas. Kolekta na potrzeby Parafii.
 2. Na czas ferii zostają zawieszone poniedziałkowe spotkania dla trzecich klas gimnazjum.
 3. Jutro Dzieci Maryi wraz z księdzem Pawłem udają się na krótki wyjazd do Krakowa. Życzymy im udanego wypoczynku i miłych wrażeń.
 4. W poniedziałek obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej.  Tego dnia  na  Msze Święte o 7.00 i 17.00 przynosimy świece do poświęcenia. Tego dnia o 16.45 zapraszamy na ostatnie wspólne kolędowanie. Kolekta tego święta przeznaczona jest na siostry klauzurowe.
 5. We wtorek – wspomnienie świętego Błażeja – po Mszach o 7.00  i 18.00 udzielane jest specjalne błogosławieństwo gardła.
 6. Także we wtorek o 8.30 prosimy Panów oraz starszych Ministrantów o pomoc w rozbieraniu Stajenki.
 7. W środę po wieczornej Mszy świętej, o 17.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać w zakrystii przed nabożeństwem.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich parafian na poranne Msze wotywne oraz nabożeństwa zaraz po nich. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin osób chorych i starszych.
 9. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.  Bezpośrednio po nabożeństwie spowiedź dla dzieci, młodzież i dorosłych do godziny 16.00.
 10. W piątek po Mszy wieczornej o pomoc w sprzątaniu kościoła  oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Ustronie – numery: 1-7. Za wykonaną pracę oraz złożoną ofiarę już teraz bardzo dziękujemy.
 11. W od 9 (poniedziałku) do 13 lutego (piątku) w godzinach od 9.00 do 13.00 – w naszej Parafii – będą organizowane półkolonie dla dzieci     ze Szkoły Podstawowej z klas od 3 do 6. Prosimy o zapis chętnych dzieci w czasie urzędowania kancelarii. W te same dni zapraszamy młodzież    na zimowe wieczory z wartościowym filmem. Szczegóły za tydzień.
 12. Parafialne i szkolne Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy od 18 do 20 lutego. Już teraz otoczmy rekolekcjonistę o. Macieja naszą modlitwą.