881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na Nieszpory za zmarłych.
 2. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do błogosławionych Małżonków Quattrocchich.
 3. W środę po Mszy Świętej porannej zapraszamy na nabożeństwo do świętego Józefa, a po Mszy Wieczornej na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek, 11 listopada, odprawiona będzie tylko Msza święta o godz. 9.00. Tego dnia nie będzie także Adoracji Najświętszego Sakramentu. Kościół w ciągu dnia będzie zamknięty, a kancelaria nieczynna.
 5. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz spowiedź od 15.30 do 16.30.
 6. W sobotę, z racji 13 dnia miesiąca, zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 8.30.
 7. W sobotę o godz. 9.30 zbiórka dla Ministrantów i Kandydatów, a o godz. 11.00 spotkanie Dzieci Maryi.
 8. W sobotę o godz. 16.00 w kościele obowiązkowe spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 9. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna jest tylko we wtorek od 8.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS). Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych.
 10. Są jeszcze wolne intencje w grudniu: 7.12 o 7.00, 8.12 o 9.00, 9.12 o 7.00, 10.12 o 7.00, 15.12 o 7.00, 16.12 o 7.00, 17.12 o 7.00, 18.12 o 8.00 i 27.12 o 7.00. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią w godzinach urzędowania. Trwają także zapisy na intencje w roku 2022. Istnieje także możliwość zamawiania Mszy Świętych gregoriańskich i do Dworu Niebieskiego.
 11. Dziękujemy za złożone ofiary. Za tydzień zbiórka do puszki na potrzeby parafialnej grupy charytatywnej. Ofiary przekazywane na konto z tytułem „na cele kultu religijnego” można odpisać jako darowiznę.
 12. Bardzo prosimy o troskę o porządek oraz regularne opłacanie miejsc na cmentarzu. W związku ze wzrostem cen wywozu śmieci oraz opłat za wodę od nowego roku planujemy podwyżkę opłat cmentarnych nawet o 20 zł za rok. Można rezerwować już miejsca w ścianie urnowej, szczegółowe informacje w kancelarii.
 13. Przy wyjściu z kościoła młodzież rozprowadza katolickie kalendarze adwentowe w cenie 15 zł oraz zdrapki w cenie 5 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność wspólnoty młodzieżowej.
 • Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę w dowolnie wybranym jednym dniu listopada, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Można go uzyskać tylko jeden raz w ciągu dnia. Warunki odpustu: stan łaski uświęcającej i przystąpienie do Komunii Św.; ponadto należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  Wierni, którzy w dowolnie wybrane 8 dni listopada, pod warunkami jak wyżej, pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych choćby tylko w myśli, zyskują odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. W inne dni roku odpust jest cząstkowy.