881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Księdzu Wojciechowi Babiakowi serdecznie dziękujemy za wygłoszone do nas rekolekcje adwentowe.
 2. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo do czasu powrotu do strefy zielonej odwołane są wszelkie spotkania grup parafialnych oraz spotkania w ramach przygotowania do chrztu i bierzmowania. Bardzo prosimy o stosowanie się do wszelkich zaleceń władz państwowych i sanitarnych. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele i o dezynfekcji rąk. Wszystkie Msze Święte są transmitowane na naszym parafialnym kanale YouTube http://youtube.com/c/parafiabytombobrek/ Zachęcamy do korzystania z tej formy łączności z naszą parafią.
 3. Msze Święte roratnie sprawowane są w poniedziałek, środa i piątek o 17.00, wtorek i czwartek o 18.00. Na roraty zapraszamy wszystkich parafian, zarówno dzieci jak i dorosłych. Pozostających na kwarantannie i w izolacji zapraszamy do łączności przez transmisje internetowe.
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 5. W środę po Mszy Świętej porannej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i spowiedź do godz. 16.00.
 7. W piątek o godz. 18.00 w salce na plebanii obowiązkowa nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 8. W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy na Roraty dla dorosłych.
 9. W sobotę zapraszamy na godz. 17.00 na adorację Najświętszego sakramentu poprzedzoną filmem wprowadzającym w niedzielną Ewangelię. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pokuty do godz. 17.40. Ponadto spowiedź odbywa się 15 minut przed każdą Mszą Świętą. Bardzo prosimy, aby nie odkładać spowiedzi przedświątecznej na ostatni moment. Aby uniknąć zgromadzeń i tłoków nie będzie specjalnych dyżurów w dni bezpośrednio poprzedzające Boże Narodzenie.
 10. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, którzy nie odebrali jeszcze medalików, modlitewników bądź różańców, prosimy o zgłoszenie się do końca tego tygodnia do kancelarii w godzinach urzędowania lub bezpośrednio do ks. Proboszcza w sobotę o godz. 9.00. Osoby przebywające na kwarantannie prosimy o kontakt telefoniczny z ks. Proboszczem.
 11. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W poniedziałek kościół będzie zamknięty w celu pełnej dezynfekcji wszystkich ławek. W ciągu tygodnia korzystamy z bocznych drzwi naszej świątyni (wejście przez kaplicę Krzyża). Główne drzwi są otwierane tylko w soboty i niedziele.
 12. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 08.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS). Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych.
 13. Dziękujemy za złożone ofiary. Za tydzień kolekta inwestycyjna.
 14. W kancelarii i w zakrystii można nabywać wigilijne świece Caritas i opłatki.
 15. Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” i naszego parafialnego Facebooka oraz komunikatów wydawanych przez Kurię Diecezjalną w Gliwicach.