881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. We Mszach Świętych w naszym kościele może uczestniczyć maksymalnie 112 osób. Bardzo prosimy, by miejsca w kościele zajmować od pierwszych ławek. Naklejki na ławkach zapewniają zachowanie 2 metrów odległości, nie stanowią jednak wyznacznika ilości miejsc w kościele. Do liczby miejsc wlicza się także miejsca stojące.
 2. W związku z ograniczeniami liczby wiernych, którzy mogą uczestniczyć w zgromadzeniach religijnych, wiernym parafii, które znajdą się w obszarze tzw. strefy czerwonej Biskup Gliwicki udziela ogólnej dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej w okresie obowiązywania ww. restrykcji. Nie podpisujemy indeksów bierzmowańcom. Wszystkie Msze Święte są transmitowane na naszym parafialnym kanale YouTube http://youtube.com/c/parafiabytombobrek/ Zachęcamy do korzystania z tej formy łączności z naszą parafią nie tylko podczas Mszy świętej ale także podczas nabożeństw.
 3. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo do czasu powrotu do strefy zielonej odwołane są wszelkie spotkania grup parafialnych oraz spotkania w ramach przygotowania do chrztu i bierzmowania. Bardzo prosimy o stosowanie się do wszelkich zaleceń władz państwowych i sanitarnych. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele i o dezynfekcji rąk.
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
 5. W środę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i spowiedź do godz. 16.00.
 7. W sobotę podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się obrzęd przyjęcia nowych ministrantów do grona Liturgicznej Służby Ołtarza.
 8. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W poniedziałek kościół będzie zamknięty w celu pełnej dezynfekcji wszystkich ławek.
 9. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 08.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS). Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych.
 10. Dziękujemy za złożone ofiary. Dzisiaj kolekta inwestycyjna na cele parafii, za tydzień zbiórka do puszki nakwiaty do wystroju kościoła.
 11. W kancelarii można już nabywać wigilijne świece Caritas i opłatki.
 12. Od poniedziałku, w ciągu tygodnia, będziemy korzystać z bocznych drzwi naszej świątyni (wejście przez kaplicę Krzyża). Główne drzwi będą otwierane tylko w soboty i niedziele.

Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” i naszego parafialnego Facebooka oraz komunikatów wydawanych przez Kurię Diecezjalną w Gliwicach