881 776 552 (całodobowo)
 1. W poniedziałek po Mszy Świętej modlitwa do Boga Najwyższego przez wstawiennictwo Św. Joanny Beretty Moli o błogosławieństwo dla matek oczekujących potomstwa oraz o ubłaganie daru macierzyństwa dla pragnących dziecka.
 2. Spotkania i próby przed bierzmowaniem odbywać się będą w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 16.30. Obecność obowiązkowa.
 3. W środę po porannej Mszy Świętej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek po Mszy świętej wieczornej w salce na plebanii spotkanie dla młodzieży.
 5. W piątek o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.
 6. W piątek przeżywać będziemy wizytację kanoniczną. O godz. 17.00 ks. Biskup spotka się z Radą Parafialną, natomiast o godz. 18.00 podczas uroczystej Mszy Świętej wizytacyjnej udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Na Mszę Świętą zapraszamy wszystkich parafian – jest to bowiem wizytacja całej parafii i to ona stanowi cel przybycia Biskupa do naszej parafii. Za udział w Mszy Świętej wizytacyjnej można uzyskać odpust zupełny.
 7. W sobotę o godz. 9.00 odbędzie się zbiórka ministrantów, a o 10.00 spotkanie Dzieci Maryi.
 8. W niedzielę (23.02), poniedziałek (24.02) i wtorek (25.02) będzie miała miejsce całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Celem zapewnienia ciągłości adoracji prosimy zapisywać się na listę wyłożoną na ołtarzu NSPJ.

Pozostałe inicjatywy duszpasterskie zostaną przedstawione w ogłoszeniach w przyszłym tygodniu.

 1. Nie ma już miejsc na marcową pielgrzymkę do Krakowa.
 2. Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz zaprasza wszystkich mieszkańców Bobrka do udziału w spotkaniu dotyczącym spraw istotnych dla mieszkańców dzielnicy. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele: Urzędu Miejskiego w Bytomiu, Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej, funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji. Zaproszenie otrzymali także bytomscy radni. Spotkanie odbędzie się 2 marca o 16.00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Rataja 3.
 3. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00.
 4. O składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła prosimy mieszkańców Konstytucji 5-29 (numery nieparzyste). Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
 5. Są jeszcze wolne intencje w lutym: 25.02 o 7.00, 26.02 o 7.00, 27.02 o 7.00, 28.02 o 7.00 i 29.02 o 8.00 i 18.00. Zainteresowanych prosimy o kontakt w kancelarii.
 6. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę.