1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni zarówno te deklarowane, jak i indywidualne składane na ręce kapłanów.
  2. W czerwcu po każdej Mszy Świętej w dni powszednie modlimy się Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego przeżycia Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
  4. W sposób szczególny budowniczym ołtarzy: mieszkańcom ulic Konstytucji i Glinki, pacjentom Domu Nadziei oraz młodzieży i ministrantom;
  5. ofiarodawcom kwiatów; dzieciom Pierwszokomunijnym i sypiącym kwiaty oraz całej Służbie Liturgicznej, w tym ministrantom i Dzieciom Maryi.
  6. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Dziś nabożeństwo Eucharystyczne o 16.30,
  7. natomiast  w dni powszednie zapraszamy na nabożeństwa eucharystyczne po wieczornych Mszach Świętych.
  8. We wtorek o 16.30 w kaplicy obowiązkowe spotkanie dla dzieci z klas szóstych ze Szkoły Podstawowej.
  9. Tego samego dnia o 17.00 także w kaplicy ostatnie w tym roku spotkanie dla młodzieży z pierwszych klas gimnazjum. Na spotkanie przynosimy indeksy.
  10. Podczas wtorkowej wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencjach Apostolstwa Dobrej Śmierci. Serdecznie zapraszamy.
  11. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy będzie sprawowana w środę o godzinie 7.30.
  12. Prośby i podziękowania można składać w zakrystii przed Mszą Świętą.
  13. Także w środę o godz. 18.00 w kaplicy spotkanie z księdzem Proboszczem dla rodziców, których dzieci mają przystąpić do I Komunii Świętej w 2018 roku!
  14. Obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa.
  15. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia Msze Święte o godz. 7.00 i 17.00.
  16. Tego dnia po Mszach Świętych odmawiać będziemy Akt poświęcenia ludzkości Najświętszemu Serca Pana Jezusa.
  17. Także w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00, a zaraz po niej okazja do skorzystania  z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
  18. Spowiadamy także w sobotę od 17.30 do 18.00.
  19. W tym tygodniu ostatnie spotkanie dla młodzieży starszej w piątek o 18.00 w sali Mniejszości Niemieckiej.
  20. W sobotę przeżywać będziemy Uroczystość Narodzenie Świętego Jana Chrzciciela. Tego dnia zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 8.00.
  21. W przyszłą niedzielę, czyli 25 dzień miesiąca, modlimy się za rodziny i małżeństwa naszej Parafii.
  22. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w tej intencji,
  23. a zaraz po niej nabożeństwo przez wstawiennictwo błogosławionych małżonków Quatrocchi połączone z ucałowaniem ich relikwii.
  24. W tym tygodniu mieszkańców ulic: Wytrwałych, Jochymczyka, Żwirowej i Stalmacha oraz Placu na Bobrku
  25. prosimy o składanie ofiary na środki czystości do mycia kaplicy. Dziękujemy za wszelkie składane na ten cel ofiary.
  26. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00.
  27. Ksiądz Proboszcz jest w tym tygodniu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
  28. Ksiądz Wikary przyjmuje w poniedziałek i piątek od 8.00 do 9.00.
  29. W razie potrzeby można kontaktować się poprzez numer telefonu duszpasterskiego.
  30. W zeszłym tygodniu w środę Mszę Świętą na zakończenie roku szkolno-katechetycznego mieli uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3.
  31. W czwartek  o 18.00 na Mszę Świętą zapraszamy tym razem nauczycieli, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej nr 16.
  32. Informujemy, że od 1 do 16 lipca kancelaria nie będzie czynna we wtorki i czwartki  ze względu na urlop Pani Kancelistki.
  33. Za tydzień ukaże się wakacyjne miesięczne wydanie Informatora Parafialnego.