1. Dziś obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Po zakończeniu każdej Mszy Świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia
  2. I modlitwy o wstawiennictwo u Boga przez zasługi świętych Jana Pawła II-go i Siostry Faustyny.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni zarówno te deklarowane jak i indywidualne składane na ręce kapłanów.
  4. W poniedziałek Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika – Patrona Polski.
  5. Tego dnia zapraszamy do udziału w Eucharystii o 7.00 i 17.00.
  6. Także w poniedziałek o 18.30 spotkanie dla drugich klas gimnazjum w salach Mniejszości Niemieckiej przy u. Krzywoustego 10. Obecność obowiązkowa.
  7. We wtorek o 17.00 w małym kościele spotkanie dla klas pierwszych gimnazjum.
  8. W tym tygodniu w „małym kościele” odbędą się spotkania dla dzieci I komunijnych: chłopcy we wtorek o 16.00, dziewczynki w środę o 16.00.
  9. W środę po Mszy Świętej porannej, o 7.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  10. W środę przypada 25 dzień miesiąca poświęcony czci bł. Małżonków Quattrochcich,
  11. dlatego poranna Msza Święta będzie sprawowana w intencji małżonków naszej Parafii,
  12. a wieczorem będzie miało miejsce nabożeństwo połączone z ucałowaniem ich relikwii.
  13. W czwartek spotkanie dla starszej  młodzieży o 18.45 w salach Mniejszości Niemieckiej.
  14. Przy tej okazji jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Mniejszości za udostępnianie swojego lokalu na miejsce spotkań dla młodzieży
  15. – Wasza pomoc jest nieoceniona.
  16.  W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00, a zaraz po niej okazja do skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
  17. Kancelaria parafialna otwarta będzie we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00.
  18. Kapłani dyżurują w następujących dniach: ksiądz Proboszcz w środę o 18.00 lub po uprzednim kontakcie telefonicznym w każdym innym wybranym terminie,
  19. natomiast ksiądz Wikariusz we wtorek o 16.00. Prosimy o punktualną obecność.
  20. W razie nie możliwości skontaktowania się z duszpasterzami w wyznaczonych terminach prosimy o korzystanie z numeru telefonu duszpasterskiego.
  21. W tym tygodniu mieszkańców ulicy Konstytucji 2-16 (numery parzyste) prosimy o składanie ofiary na środki czystości do mycia małego kościoła.
  22. Dziękujemy za wszelkie składane na ten cel ofiary.
  23. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy I Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.
  24. Przy wyjściu z kościoła będzie można zabrać sobie konkretne fragmenty z Pisma Świętego do osobistej refleksji i modlitwy.