881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Zapraszamy do modlitwy różańcowej. Od poniedziałku do piątku modlimy się na różańcu o godzinie 45, w soboty o godz. 16.00, w niedziele natomiast o godzinie 8.30 i 16.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Przez cały rok Kościół udziela odpustu zupełnego tym, którzy odmawiają różaniec w kościele, kaplicy, w rodzinie lub wspólnocie wiernych.
  2. W poniedziałek po Mszy porannej nabożeństwo do Siostry Faustyny Kowalskiej.
  3. W środę po porannej Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i spowiedź do godz. 16.00.
  5. Także w piątek o godzinie 16.00 w kościele zbiórka ministrantów.
  6. W przyszłą niedzielę na zakończenie TYGODNIA MISYJNEGO gościć będziemy księdza Mirosława Piątkowskiego, który wygłosi do nas Słowo Boże i poprowadzi popołudniowy różaniec. Po Mszach Świętych Ksiądz Mirosław będzie nas prosił o wsparcie dzieł misyjnych Księży Werbistów.
  7. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i w czwartek od 8.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy po wcześniejszym umówieniu przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary, troskę, życzliwość i zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej.
  9. Prosimy o czynienie porządków na cmentarzu: usunięcie starych zniczy i kwiatów. Przypominamy o opłatach za groby, które należy uiścić w kancelarii parafialnej. Opłata za rok to 50 zł. Można maksymalnie opłacić groby do 5 lat wprzód.

 

ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ W LISTOPADZIE

 

1 LISTOPADA – Uroczystość Wszystkich Świętych

Msze Święte o godz. 9.00 i 11.00

Nabożeństwo za zmarłych połączone z procesją na cmentarz i różańcem o godz. 15.00.

2 LISTOPADA – Święto Zmarłych

Msza Święta o godz. 17.00

Różaniec za zmarłych zalecanych bezpośrednio po Mszy Świętej

11 LISTOPADA  – Dzień Niepodległości

Msza Święta o godz. 9.00

19 LISTOPADA

Ogólnopolski Konkurs Chóralny MAGNIFICAT

30 LISTOPADA

Zakończenie projektu KLUB SENIORA.

 

W tym tygodniu wspominamy rocznicę śmierci następujących osób:

 

Golla Anna, Haczyk Helena, Mróz Edmund, Miemczyk Gertruda, Kocjan Alfred, Osuch Franciszek, Szafirowicz Edward, Zamków Przemysław, Czornik Roman, Szulc Maria, Włodarczyk Kazimiera, Szczędzina Helena,  Sobański Werner, Musialik Krystyna, Jackowski Włodzimierz, Żak Bogdan, Juraszek Paweł, Mróz Piotr, Stachurska Henryka, Placzek Maksymilian, Kandora Piotr, Gomuła Franciszka, Ososiński Maks, Różańska Helena, Kuchta Henryk, Kołodziej Regina, Jankiewicz Ernest, Sawczuk Grzegorz, Metner Maria, Szmidt Beata, Żuraw Jadwiga, Amende Małgorzata, Sobetzko Elżbieta, Mika Gertruda, Kowalska Anna, Burda Tomasz, Opara Grażyna , Hawryszków Joanna, Buchcic Stanisława, Wystemp Gertruda, Luks Maria, Jarosz Hildegarda, Jachna Genowefa, Korbel Edeltrauda, Uliasz Janina, Janas Manfred, Oziemkiewicz Henryk, Słonina Jerzy.

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..