1. Przeżywamy dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w swoich modlitwach o ludziach, którzy z różnych przyczyn muszą poszukiwać swojego miejsca na świecie.
  2. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej nabożeństwo do św. Faustyny
  3. W środę po porannej Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i spowiedź do godz. 16.00.
  5. W sobotę spotkania grupy ministrantów i Dzieci Maryi wedle planu ustalonego z opiekunami. Zapraszamy dzieci i młodzież do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Osoby chętne zapraszamy do kontaktu z p. Agnieszką i ks. Mateuszem.
  6. W sobotę rano zapraszamy na Mszę oraz nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  7. W sobotę rozpoczynamy miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. W tym dniu o godzinie 16:00 odbędzie się nabożeństwo dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii. Rodziców prosimy o przyniesienie do poświęcenia różańców, które wręczą swoim dzieciom przed pierwszym nabożeństwem różańcowym.
  8. Od poniedziałku do piątku będziemy modlić się na różańcu o godz. 17.45, w soboty o godz. 16.00, a w niedziele o godz. 8.30 i 16.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Przez cały rok Kościół udziela odpustu zupełnego tym, którzy odmawiają różaniec w kościele, kaplicy, w rodzinie lub wspólnocie wiernych.
  9. Materiały formacyjne dla dzieci komunijnych będą rozdawane od pierwszej niedzieli października.
  10. Dziękujemy serdecznie paniom dbającym o czystość naszego kościoła.
  11. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i w czwartek od 8.00 do 16.00 Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552. W godzinach urzędowania można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  12. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary, troskę, życzliwość i zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej.
  13. W tym tygodniu wspominamy rocznicę śmierci następujących osób: Kandora Alojz, Koloch Engelbert, Paluch Marian, Przypoliński Paweł, Wagner Alfred, Konenc Elżbieta, Żelawski Hildegarda, Kusa Józefa, Mincer Jadwiga, Dzik Wacław, Kijas Maria, Kudlik Florentyna, Nitkiewicz Maria, Siegert Paweł, Błada Marek, Płonka Piotr, Stachurka Maria, Jankowski Józef, Gruca Czesław, Szweda Józef, Rogosiński Artur, Maścian Monika, Zielińska Liliana, Skwarek Józef, Wilk Tadeusz, Lukosz Maria, Lenart Eleonora, Janas Jerzy, Gonsior Marcelin, Jagiella Elżbieta, Makles Kazimiera, Gawenda Bernard, Dudek Ludmiła, Płonka Gabriela, Miedzińska Elza, Ruda Róża, Strużyna Jadwiga, Wojciechowska Helena, Mrozek Paweł, Czapla Gertruda.