881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
 2. W poniedziałek, 28 września, o godz. 18.00 w kościele odbędzie się spotkanie uczniów klas ósmych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 3. W środę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do soboty odbywać się będą o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 8.30 i 16.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Przez cały rok Kościół udziela odpustu zupełnego tym, którzy odmawiają różaniec w kościele, kaplicy, w rodzinie lub wspólnocie wiernych.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na poranne Msze wotywne połączone z nabożeństwami. Ze względu na stan epidemii nie odbędzie się jeszcze śniadanie dla seniorów. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będziemy po wcześniejszym zgłoszeniu na telefon duszpasterski lub w kancelarii.
 6. W czwartek po Mszy świętej wieczornej w salce na plebanii odbędzie się spotkanie młodzieży.
 7. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz spowiedź do godz. 16.00.
 8. W piątek o godz. 18.00 w salce na plebanii odbędzie się katecheza dla dorosłych.
 9. W sobotę nie odbędzie się zbiórka dla ministrantów ani spotkanie Dzieci Maryi.
 10. W sobotę, 3 października, odbędzie się parafialna pielgrzymka do Krakowa. Zbiórka o godz. 8.15 przed kościołem. Wyjazd o 8.30.
 11. Za tydzień podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 bp Gerard Kusz dokona uroczystego wprowadzenia do naszego kościoła relikwii św. Faustyny.
 12. Za tydzień, z racji niedzieli adoracyjnej, po Mszach Świętych zbiórka do puszek na cele charytatywne naszej parafii, kolekta natomiast przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską (tzw. Świętopietrze).
 13. W poniedziałek, 5 października, po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które chciałyby przystąpić do I Komunii Świętej w 2021 roku.
 14. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W poniedziałki kościół jest zamknięty w celu pełnej dezynfekcji wszystkich ławek.
 15. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 08.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS). Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych.
 16. Są jeszcze wolne intencje w październiku: 8.10 o 7.00, 21.10 o 7.00, 23.10 o 7.00, 27.10 o 7.00, 29.10 o 7.00 i 30.10 o 7.00. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią w godzinach urzędowania. Trwają już zapisy na intencje w roku 2021. Bardzo prosimy wszystkich jubilatów, solenizantów oraz obchodzących rocznice o kontakt z kancelarią parafialną.