881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Od poniedziałku zapraszamy do udziału w Mszach Świętych roratnich: dla dzieci poniedziałek, środa i piątek o 17.00, wtorek i czwartek o 7.00, roraty dla dorosłych we wtorki i czwartki o 17.00.
 2. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej zapraszamy na nabożeństwo do św. Joanny Beretty-Molli.
 3. W środę po Mszy Świętej porannej zapraszamy na nabożeństwo do świętego Józefa.
 4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na poranne Msze i nabożeństwa zaraz po nich. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będziemy po wcześniejszym zgłoszeniu na telefon duszpasterski lub w kancelarii.
 5. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W czwartek pomiędzy Mszami zapraszamy do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 6. W czwartek o godz.16.00 spotkanie Dzieci Maryi.
 7. W czwartek, z racji wspomnienia bł. ks. Jana Machy, zachęcamy do udziału w pielgrzymce dziękczynnej do Sanktuarium św. Józefa w Rudzie Śląskiej, gdzie posługiwał nowy błogosławiony. W czasie Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy dziękować za wszystkie łaski otrzymane w czasie Roku Jubileuszowego. Dojazd indywidualny. Tego dnia nie będzie rorat dla dorosłych.
 8. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz spowiedź od 15.30 do 16.30.
 9. W sobotę o godz. 9.30 zbiórka dla ministrantów i kandydatów.
 10. W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę świętą Barbórkową pod przewodnictwem ks. bpa Jana Kopca. Zapraszamy wszystkich górników, górników emerytów, wdowy, których mężowie pracowali w kopalni. Naszą wspólną modlitwą wspierajmy tych, którzy każdego dnia z narażeniem życia służą nam wszystkim wydobywając z głębi ziemi czarne złoto!
 11. W sobotę o godz. 16.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu wprowadzającą w dobre przeżycie niedzieli oraz spowiedź do 16.45.
 12. Za tydzień zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.
 13. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS).
 14. Są jeszcze wolne intencje w grudniu: 9.12 o 7.00, 10.12 o 7.00, 16.12 o 7.00 i 17.12 o 7.00. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią w godzinach urzędowania. Trwają zapisy na intencje w roku 2022. Istnieje także możliwość zamawiania Mszy Świętych gregoriańskich i do Dworu Niebieskiego.
 15. Informujemy, że ze względu na trwającą pandemię nie będzie tradycyjnych odwiedzin kolędowych w domach. Jak w roku ubiegłym zapraszamy na Msze Święte według planu, który będzie podany w późniejszym czasie.
 16. Dziękujemy za złożone ofiary. Za tydzień zbiórka do puszki na działalność parafialnej grupy charytatywnej i pomoc dla Kościoła na Wschodzie.
 17. W kancelarii i w zakrystii można nabywać wigilijne świece Caritas (duże 15 zł, małe 7 zł) i opłatki.