881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dziękujemy parafianom za przyjęcie zaproszenia do wspólnej modlitwy w ramach Mszy Świętych Kolędowych oraz za złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii. Dziś zbiórka do puszki na cele charytatywne naszej wspólnoty. Zbiórka do puszki na wystrój naszego kościoła 21 stycznia. Dziękujemy wszystkim włączającym się w odpowiedzialność funkcjonowania naszej wspólnoty.

  2. W kancelarii można zamawiać intencje Mszy na rok 2023. Przypominamy, że Msze Święte w tygodniu będą odprawiane: poniedziałek, środa, piątek o godz. 7.00; we wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 17.00. W niedziele porządek Mszy Świętych nie ulega zmianie. Będą się zdarzać dni gdy będzie odprawiana Msza i rano i wieczorem: w pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca oraz te intencje, które zostały przyjęte w roku 2022.

  3. Ulega zmianie również porządek nabożeństw od początku roku 2023. W poniedziałki pozostają nabożeństwa do świętych, których relikwie są czczone w naszej Parafii a w środy odprawiać będziemy Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Koronka do Bożego miłosierdzia będzie tylko w trzecie piątki miesiąca o godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia a po niej do godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Różaniec Fatimski będziemy odmawiać wspólnie 13 dnia miesiąca od maja do października. W każdą sobotę o godzinie 16.00 zapraszamy na Przygotowanie do Niedzieli: Adorację Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Świętą. W pierwsze niedziele miesiąca zapraszamy wszystkich parafian do wspólnych Adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszach Świętych o godz. 9.00 i 11.00. O godz. 16.30 zapraszamy na niedzielne nieszpory. Uczestników niedzielnej wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do udziału w nieszporach.

  4. Nauki przedchrzcielne będą się odbywać po wieczornej Mszy Świętej w sobotę poprzedzającą niedzielę chrzcielną. Obecność obojga rodziców już na Mszy jest obowiązkowa. Wcześniej od godziny 16.00 mogą rodzice skorzystać z Sakramentu Pokuty. Do czasu spotkania wszystkie formalności powinny być załatwione w kancelarii parafialnej. Brak dokumentów oraz wymaganych zaświadczeń będzie skutkować przesunięciem chrztu dziecka na kolejny miesiąc. Na nauki przedchrzcielne zapraszamy także wszystkich, którzy planują chrzest dzieci w późniejszych terminach oraz tych parafian, którzy mają być dopuszczeni do godności rodziców chrzestnych.

  5. Od 16 stycznia dzieci będą korzystać z ferii zimowych. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznej podróży.

  6. W dniach 16-20 stycznia kancelaria będzie pracować we wtorek od 10.00 do 14.00 i w czwartek od 8.00 do 12.00. W drugim tygodniu ferii kancelaria pracuje normalnie.