881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

 1. Dzisiejsza kolekta jest kolektą na Seminarium i Diecezję. Przed kościołem zbiórka na cele Caritas Diecezji i Parafii. W przyszłą niedzielę….
 2. Dziś, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca nie będzie kazania a w ramach naszej niedzielnej liturgii wszystkich zapraszamy do Adoracji Najświętszego sakramentu.
 3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. porannej o godz. 7.30. Prośby i podziękowania do nowenny można składać w ciągu tygodnia do skarbony przy ołtarzu MB.
 4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00, spotkanie młodzieży w czwartek po wieczornej Mszy św.
 5. Spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii będą się odbywać o godz. 15.45 w kolejne dni:
  Środa – kl. II A                 Czwartek – kl. II B                Piątek – kl. II C

  Przypominamy, że dziecko przychodzi na zajęcia z jednym z rodziców. Obecność i dzieci, i rodziców jest obowiązkowa.
 6. W piątek rozpoczęliśmy miesiąc październikmiesiąc Różańca Świętego. Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do codziennego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni poniedziałek – piątek różaniec będzie o godz. 17.30, w sobotę o 17.00 a w niedzielę o godz. 16.30. Od poniedziałku do piątku modlić się będziemy w intencji kolejnych ulic Bobrka, w soboty poprowadzą różaniec grupy parafialne (w tą sobotę:…..), niedzielne zaś nabożeństwa będą sprawowane w intencji całej Parafii. Dzieci w tym roku będą otrzymywać obrazki, w soboty przeprowadzać będziemy konkursy z nagrodami. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
 7. 7)     Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. U ministrantów są dostępne: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Nasza Arka oraz informator miesięczny „Święta Rodzina”.
 8. 8)     Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła parafialnego, w tym tygodniu w sposób szczególny dużej grupie kandydatów do bierzmowania oraz złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców ul. Piecucha 5,5a,7,7a,9,9a,10. Po sprzątaniu zapraszamy na mały poczęstunek na plebanii.
 9. Są jeszcze wolne intencje w miesiącu październiku, także w tym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania intencji w IV kwartale tego roku i na przyszły rok. Przypominamy, że zamawiane Msze są odnotowywane w kartotece rodziny. W czasie kolędy i przy wydawaniu zaświadczeń będziemy poruszać nadal problem modlitwy za żywych i za zmarłych.
 10. W sobotę zapraszamy na godz. 10.00 dzieci, które śpiewają i chcą śpiewać w naszej parafialnej scholce dziecięcej.
 11. Dziękujemy za wszelkie składane ofiary, te podczas niedzielnych zbiórek, jak i te indywidualne, kopertowe, przekazane na cele naszej parafii.
 12. Przypominamy, że nasza parafia ma swoją stronę internetową. Zapoznać się z nią można pod adresem http://parafia.swrodzinabobrek.pl/
 13. W kancelarii parafialnej można nabyć różańce, książeczki do nabożeństwa, płyty DVD ze Święta Bobrka oraz dewocjonalia. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty.
 14. Zgłosiła się do parafii grupa inicjatywna chcąca zawiązać ponownie Radę Dzielnicy Bobrek. Będą prosić o Państwa poparcie i akceptację w postaci podpisów w przyszła niedzielę po Mszach Św. Prosimy więc osoby chętne do poparcia tej inicjatywy o zabranie ze sobą dowodów osobistych.