881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy do indywidualnych spotkań z ks. Proboszczem w kancelarii parafialnej w kolejne środy w godzinach od 10.00 do 13.00 i od 18.00 do 19.00. 13 maja klasa 3a, 20 maja klasa 3b, 27 maja klasa 3c. W czasie spotkania rodzice dzieci otrzymają medaliki i książeczki oraz omówione zostaną szczegóły dotyczące uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Termin I Komunii nadal uzależniony jest od powrotu dzieci do szkoły (wg wskazań kurii nie wcześniej niż 1 września).
  2. Miejscem spowiedzi jest odpowiednie przygotowane pomieszczenie w budynku plebanii. Wszystkich chcących się wyspowiadać prosimy o zgłoszenie się przez domofon (przycisk „Spowiedź”) lub skorzystanie z telefonu duszpasterskiego (881 776 552).
  3. Prosimy nadal o solidarność z osobami starszymi i potrzebującymi, np. poprzez pomoc w zakupach. W razie konieczności prosimy, aby zgłaszać wszelkie osoby samotne w podeszłym wieku i niepełnosprawne, które nie są w stanie uzyskać takiej pomocy. Postaramy się wtedy o stosowne wsparcie.
  4. Kancelaria parafialna od tego tygodnia działać będzie we wtorki od 8.00 do 16.00. Poza wtorkami wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552. Telefon stacjonarny jest nieczynny. Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych. Spotkania, rozmowy czy inne formy wsparcia prosimy umawiać telefonicznie.