881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Nie obowiązuje już limit osób w kościele, nadal natomiast trzeba zasłaniać usta i nos. Bardzo prosimy by miejsca w kościele zajmować od pierwszych ławek.
  2. Z dniem dzisiejszym odwołana jest ogólna dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii. Równocześnie Biskup Gliwicki udziela dyspensy od wspomnianego obowiązku osobom starszym, z objawami infekcji i tym, które czują obawę przed zarażeniem.
  3. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W poniedziałki kościół jest zamknięty w celu pełnej dezynfekcji wszystkich ławek. W czwartek kościół będzie otwarty do godz. 18.00. Na bieżąco w naszym kościele dezynfekowane są ławki z obu stron.
  4. Miejscem spowiedzi nadal jest odpowiednie przygotowane pomieszczenie w budynku plebanii. Wszystkich chcących się wyspowiadać prosimy o zgłoszenie się przez domofon (przycisk „Spowiedź”) lub skorzystanie z telefonu duszpasterskiego (881 776 552). Bez wcześniejszego umówienia niemożliwa jest spowiedź bezpośrednio przed Mszą lub nabożeństwem.
  5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki od 8.00 do 16.00. Poza wtorkami wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552. Telefon stacjonarny jest nieczynny. Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych. Spotkania, rozmowy czy inne formy wsparcia prosimy umawiać telefonicznie.
  6. . Indywidualne ofiary oraz wszelkie inne prosimy składać do skarbony z tyłu kościoła (przy tablicy ogłoszeń) lub przekazywać bezpośrednio na konto parafii. Do skarbony można także składać ofiary mszalne (ze wskazaniem intencji). Ze względów bezpieczeństwa kolektę (przeznaczoną na stałe wydatki parafii) prosimy składać do przygotowanego koszyka. Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.
  7. Są jeszcze wolne intencje w czerwcu: 17.06 o 7.00, 18.06 o 7.00, 19.06 o 7.00, 20.06 o 8.00, 23.06 o 7.00, 24.06 o 7.00, 25.06 o 7.00, 26.06 o 7.00. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią w godzinach urzędowania.