881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

„Nie będzie świąt?”

Świąt nie będzie. Można wysnuć taki wniosek czytając nagłówki różnych artykułów i stron internetowych. My jednak chcemy Wam udowodnić, że to nieprawda. Chcemy zaproponować treści pozwalające przeżyć ten ważny tydzień  w nietypowych okolicznościach, w jakich teraz się znaleźliśmy.

Proponujemy skupienie się na świętowaniu tego czasu w rodzinnym gronie. Wyjaśnimy, jak korzystać z Liturgii Godzin – jednej z form celebracji liturgicznych, którą może odprawić każdy chrześcijanin. Damy pomysły na rodzinne nabożeństwa na każdy dzień. Podpowiemy, co dobrego można zrobić dla innych.

Przygotowane zostały rozważania wprowadzające na każdy dzień tego czasu. Wyjaśnimy znaczenie znaków  i symboli oraz wprowadzimy Was w głębię tekstów liturgii.

Zapraszamy do korzystania i do jak najlepszego przeżycia
tego czasu. To, że nie będzie jak zawsze, to nie znaczy, że będzie gorzej.

Spróbujcie i już dziś wejdźcie na stronę http://WielkiTydzien.pl/