881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś przeżywamy niedzielę adoracyjną, dlatego nie będzie kazania, zapraszamy Was modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Zbiórka do puszek na potrzeby Caritas będzie za tydzień.
 2. Dziękujemy za wszelakie wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni, za kolekty na bieżące potrzeby Parafii oraz za ofiary składane podczas kolędy na poczet remontu kaplicy cmentarnej.
 3. Dziś publikujemy Informator w jednym egzemplarzu na cały styczeń. Zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji pewnych treści ogłoszeń, dlatego prosimy o korygowanie jej z ogłoszeniami z ambony oraz z naszej strony internetowej.
 4. Na czas trwania odwiedzin duszpasterskich prosimy o sprawdzanie godzin sprawowanych Mszy Świętych, ponieważ wypada wiele Mszy Wieczornych.
 5. W poniedziałki 2 i 9 stycznia spotkania dla klas trzecich gimnazjum o zmienionej porze – o godz. 18.45.
 6. W styczniu nie będzie wtorkowych spotkań dla gimnazjalistów z klas pierwszych i drugich oraz czwartkowych spotkań dla młodzieży.
 7. W środy o 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Intencje do modlitwy można składać przed Mszą wieczorną w zakrystii.
 8. W środę 25 stycznia przeżywać będziemy dzień poświęcony czci bł. Małżonków Quatrocchich – tego dnia nabożeństwo nowenny będzie połączone z ucałowaniem relikwii bł. patronów.
 9. W piątek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego,czyli Trzech Króli. Tego dnia Msze Święte w porządku niedzielnym o 9.00, 11.00  i 17.00.
 10. Po Mszach Świętych poświęcimy kredę, kadzidło oraz wodę.
 11. Także w piątek 13 stycznia przypada Dzień Fatimski, dlatego o godz. 7.00 Msza Święta w intencji żyjących i ++ czcicieli Matki Bożej, a wieczorem o 17.30 Różaniec Fatimski.
 12. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa.
 13. W piątki już tradycyjnie o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na czas trwania kolędy – nie będzie po niej okazji do spowiedzi.
 14. W następujące dni po wieczornych nabożeństwach prosimy o sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańców: 13 stycznia – ul. Konstytucji 5-29 (numery nieparzyste),
 15. 20 stycznia – ul. Konstytucji 28-72 i 35-55  oraz 27 stycznia – ulic: Glinki, Rataja, Krzywoustego i Niemcewicza. Dziękujemy za każdą podjętą pracę oraz ofiarę.
 16. Kancelaria parafialna w czasie odwiedzin duszpasterskich oraz ferii zimowych, czyli do końca stycznia, będzie czynna tylko we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00.
 17. Pozostałe dyżury kapłanów ulegają zawieszeniu z powodu obecności księży na kolędzie. W razie pilnej potrzeby kontaktu prosimy dzwonić pod numer telefonu duszpasterskiego.
 18.  Do 19 stycznia w naszej Parafii trwają odwiedziny duszpasterskie.
 19.  Plan kolędy został już opublikowany i rozprowadzony w 3 Niedzielę Adwentu.   Jest on cały czas dostępny na stronie internetowej naszej Parafii.