881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Seminarium duchowne i Diecezję. Przed kościołem zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej. Zapowiedziana zbiórka na potrzeby parafialnej Caritas w niedzielę 15 czerwca. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.
 2. Przeżywana niedziela to I niedziela miesiąca – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.    Po Mszach Świętych zapraszamy do wspólnej Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Uczestników wieczornej Eucharystii zapraszamy na nabożeństwo o godz. 16.30.
 3. W dzisiejszą niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.
 4.  W środę zapraszamy na Nowennę Nieustanną do MB Nieustającej  Pomocy o godz. 17.30.
 5. W czwartek o godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie młodzież.
 6. W piątek o godz. 10.00 ks. Bp Gerard Kusz udzieli Sakramentu Bierzmowania uczniom ZSS nr 3 oraz mieszkańcom Domu Nadziei. Także w czasie tej uroczystości, trójka dzieci przystąpi pierwszy raz do Stołu Pańskiego. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich Parafian, którym czas tylko na to pozwoli.
 7. O godz. 15.00 w piątek, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po koronce okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Szczególnie zapraszamy do spowiedzi dzieci.
 8. W tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła, w piątek po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie, prosimy mieszkańców ulicy: Ustronie 8-13. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kwiaty dla naszego Kościoła.
 9. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na Msze Święte wotywne i nabożeństwa.

10. W sobotę odwiedzimy naszych chorych i starszych parafian. Prosimy o zgłoszenia do czwartku w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.

11. W przyszłą niedzielę gościć będziemy misjonarzy z Nigerii, którzy będą dla nas głosić Słowo Boże i prosić nas o wsparcie dla dalszej swej działalności na Kontynencie Afrykańskim.

 1. Minął miesiąc maj – miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Dziękujemy wszystkim Parafianom za włączenie się w tą piękną wspólnotową modlitwę kościoła. Ufamy, że modlitwa zanoszona do Boga przez ręce Maryi będzie skutkować łaskami w całym naszym życiu.
 2. W miesiącu czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy już dziś na nabożeństwo o godz. 16.30, a przez cały miesiąc, po każdej Mszy Świętej, odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa.