881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziękujemy serdecznie młodzieży gimnazjalnej oraz ministrantom za pomoc  w liczeniu wiernych, które odbyło się w zeszłą niedzielę.
 2. Jeszcze dziś do 15.00 można u młodzieży przy wejściu na cmentarz, jak co roku, złożyć wypominki (zalecki) za zmarłych.
 3. Dziś o 19.00 na cmentarzu młodzież poprowadzi różaniec za spoczywających na naszej nekropolii. W tygodniu natomiast różaniec za ++ zalecanych będzie odmawiany od poniedziałku do czwartku o 17.30. Kartki z zalecanki są wyłożone obok skarbony na ołtarzu Matki Bożej. Dziękujemy także za ofiary składane przy tej okazji.
 4. 2 listopada we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze Święte o godzinie: 7.00, 9.00 i 17.00. W tym dniu nie ma dyżuru w kancelarii.
 5. W poniedziałek nie ma także cotygodniowego spotkania dla klas trzecich gimnazjum. Młodzież zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych.
 6. Po środowej Mszy Świętej porannej o 7.30, zapraszamy na Nowennę  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 7. W tym tygodniu przeżywać będziemy także pierwszy czwartek i piątek oraz pierwszą sobotę miesiąca. Każdego dnia poranna Eucharystia w intencjach wotywnych oraz nabożeństwa zaraz po nich. W piątek od 8.30 odwiedziny chorych  i starszych parafian, których zgłaszamy do czwartku w kancelarii lub w zakrystii. W sobotę Msza poranna o 8.00, a zaraz po niej  kolejne spotkanie dla seniorów parafii.
 8. W czwartek o 18.00 Msza młodzieżowa w ramach spotkań dla młodzieży. Po niej także spotkanie w salce. Na zeszłotygodniowym pierwszym spotkaniu poświęconym Światowym Dniom Młodzieży swoją chęć uczestniczenia w nich zgłosiło 30 osób. Zapisy deklaracji uczestniczenia trwają do końca listopada u ks. Pawła.

8. W piątek o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zaraz po niej od 15.30 do 16.00 okazja do spowiedzi świętej.

 1. Po piątkowym nabożeństwie różańcowym o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Olszewskiego 1-20. Za wszelką pomoc i ofiarę już teraz dziękujemy.
 2. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania:

Scholi w piątek o 16.00,

Ministrantów w sobotę o godz. 9.00,                      – Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00.

 1. Jak co roku przypominamy o konieczności dokonywania opłat przedłużających rezerwację grobów – w tym celu zapraszamy do kancelarii w godzinach urzędowania.   Na grobach pojawiły się kartki z informacją o zaległościach w płatnościach za rezerwację grobów. W razie jakichkolwiek niejasności lub błędnego oznakowania niewłaściwych grobów prosimy o pojawienie się w kancelarii w godzinach urzędowania w celu wyjaśnienia, tych spraw.
 2. Organizujemy zapisy na wyjazd autobusowy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej na Noc Pokuty i wynagrodzenia, która odbędzie się  z 29/30 listopada (z niedzieli na poniedziałek). Koszt przejazdu to 30 zł. Zapisy wraz z wpłatą przyjmujemy w kancelarii w godzinach urzędowania.