881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i Diecezję. Przed kościołem zbiórka na cele parafialnej grupy Caritas.
 2. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby budowy nowego kościoła Świętego Józefa w Bytomiu.
 3. We wtorek zapraszamy na katechezę dla dorosłych o stałej porze. Temat spotkania: „Cuda Eucharystyczne w relacjach filmowych”.
 4. Najbliższa środa to Popielec. Zachęcamy wszystkich Parafian do licznego udziału we Mszy Świętej oraz w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Drogę krzyżową dla dzieci będziemy odprawiać w piątki o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30. Wzorem lat ubiegłych uczestników wieczornej niedzielnej Mszy Świętej zapraszamy na nabożeństwo i wysłuchania kazań pasyjnych.
 5. W czwartek w naszej Parafii będzie miała miejsce szczególna uroczystość. Przybywa do nas Ks. Biskup Ordynariusz Jan Kopiec. W ramach kończącej się wizytacji dekanatu Bytom-Miechowice, pragnie spotkać się z przedstawicielami grup parafialnych o godz. 15.30 i Radą Parafialną o godz. 16.30. O godz. 18.00 ks. Biskup będzie przewodniczyć Eucharystii w naszej świątyni i udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci wraz ze świadkami gromadzą się już o 17:45 w kościele.
 6. Ostatnia próba przed bierzmowaniem w środę o 18:00. Obecność obowiązkowa!!! Zaraz po niej ostatnia okazja do spowiedzi.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę w intencji gimnazjalistów podjętą w czasie ich rekolekcji w miniony weekend.
 8. W czwartek nie ma spotkania dla młodzieży. Następne spotkanie dopiero 13 marca o 18:45. Do włączenia w te spotkania w postaci małych grup zapraszamy szczególnie tegorocznych bierzmowańców. Naprawdę warto!!!
 9. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po koronce spowiedź do godz. 16.00.
 10. Po Drodze Krzyżowej dla dorosłych, prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła i o ofiarę na wystrój naszej świątyni mieszkańców Osiedla pod Brzozami.
 11. Przypominamy, że okazja do spowiedzi w naszej świątyni jest zawsze 15 min. przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od godz. 17.30.
 12. Spotkania grup w sobotę o zwykłych porach.