881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza niedziela to pierwsza niedziela miesiąca a w naszej parafii niedziela adoracyjna. Po Mszach Świętych o godz. 9.00  i 11.00 odprawimy wspólną Adorację. Uczestników wieczornej Mszy Świętej zapraszamy natomiast na nabożeństwo o godz. 16.30. Łączymy się dziś z Kościołem, który na całym świecie Adoruje Jezusa Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 3. Dziś po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie członków grupy małżeńskiej.
 4. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom Procesji Bożego Ciała. Mimo niepogody, tak wielu nas wytrwało w drodze za Jezusem. Dziękuję za modlitewne skupienie i śpiew. Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich budujących ołtarze. Msza Święta w intencji budowniczych ołtarzy zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.00. Do czwartku włącznie, trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zachęcamy wszystkich Parafian do uczestnictwa w wieczornych Mszach Świętych i procesjach teoforycznych. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
 5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach Świętych wotywnych i nabożeństwach.
 6. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oddania rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Przez cały miesiąc czerwiec, poświęcając się Sercu Jezusowemu, po każdej Mszy Świętej będziemy odmawiać Litanię do Serca Pana Jezusa.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępne są nowe numery Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
 8. Przypominamy, że okazja do spowiedzi jest zawsze 15 minut przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od 17.30.
 9. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 10. W tym tygodniu, w sobotę, odwiedzimy naszych starszych i chorych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Początek odwiedzin o godz. 8.30.
 11. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej wspólnocie Ks. Biskupa Gerarda. Odprawi On Mszę Świętą i wygłosi do nas Słowo Boże. Na tą Eucharystię zostali zaproszeni członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci. W czasie tej Mszy będziemy się modlić również za tych, którzy przed 50 laty, w roku 1963, pierwszy raz przystąpili do stołu Pańskiego. Tegorocznym dzieciom komunijnym przypominamy o wykonaniu laurek-podziękowań za dar Komunii Świętej, które przekażemy do Matki Bożej w Górce Klasztornej.
 12. Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty i wystrój naszego kościoła. W tym tygodniu, w piątek, o przygotowanie naszego kościoła na przyszła niedzielę prosimy mieszkańców ulicy Ustronie 8-13.