881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bóg zapłać za składane ofiary. Przed kościołem zbiórka do puszki na cele charytatywne naszej parafii.
 2. W sobotę rozpoczęliśmy miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Od poniedziałku do piątku będziemy modlić się na różańcu o godz. 17.45, w soboty o godz. 16.00, w niedziele natomiast              o godzinie 8.30 i 16.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Przez cały rok Kościół udziela odpustu zupełnego tym, którzy odmawiają różaniec w kościele, kaplicy, w rodzinie lub wspólnocie wiernych. Również w naszym informatorze możemy przeczytać o 15 obietnicach Matki Bożej dla modlących się na różańcu. 16 października, tj. w niedzielę za dwa tygodnie, zapraszamy już dziś na RÓŻANIEC GÓRNICZY.
 3. We wtorek obchodzić będziemy 100 rocznicę urodzin Świętej Joanny Beretty Moli, której relikwie znajdują się w naszej parafii. Po Mszy Świętej porannej w poniedziałek będzie nabożeństwo do świętej patronki i błogosławieństwo relikwiami w ramach cotygodniowego kultu Świętych.
 4. W środę po porannej Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy na poranne Msze wotywne połączone z nabożeństwami oraz do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej.
 6. W piątek od godz. 8.30 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych, których można zgłaszać w kancelarii lub przez telefon duszpasterski.
 7. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i spowiedź do godz. 16.00.
 8. W sobotę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. Zachęcamy do indywidualnego udziału. Szczegóły na plakacie.
 9. Materiały formacyjne dla dzieci komunijnych rozdawane są od dzisiejszej niedzieli.
 10. Dziękujemy serdecznie paniom dbającym o czystość naszego kościoła.
 11. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i w czwartek od 8.00 do 16.00 Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy po wcześniejszym umówieniu przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552.
 12. Zachęcamy do oddania głosu w Bytomskim Budżecie Obywatelskim, szczególnie na projekt dotyczący naszej dzielnicy – budowa torów łuczniczych.. Szczegóły na plakacie.
 13. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary, troskę, życzliwość i zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej.
 14. W tym tygodniu wspminamy rocznicę śmierci następujących osób: Janowska Anastazja, Debudaj Marianna, Zyntek Róża,Kotara Antoni, Struglińska Kazimiera, Lip Mariusz, Morawiec Ruta, Forysiak Piotr, Kołodziej Erna, Szyller Zbigniew, Cieślik Irena, Gorla Adrian, Czekaj Andrzej, Jabrzyk Krzysztof, Sakowicz Jan, Knul Stanisław, Donotek Berta, Szyma Irma, Slota Józef, Gajda Helena, Slawański Herbert, Pyka Małgorzata, Pospieszczyk Halina, Niziołek Grzegorz, Czajkowski Bogusław, Rataj Maria, Robok Małgorzata, Mitrenga Paulina, Kopocz Joachim, Skiba Stefania, Laksztajn Zygfryd, Matusiak Jan, Niesłony Piotr, Walczak Sławomir, Jeleń Stefania, Księżyk Roman, Siegert Jadwiga, Paradziński Józef, Majkowski Dariusz, Nowak Jan, Kosin Zenona, Wilk Stefania, Rusetzki Henryk, Rzepka Gertruda, Kowalski Kazimierz, Wilgocka Halina, Sobala Zofia, Chwała Lidia, Krzyżowski Alojzy, Kałużna Krystyna, Ceglarek Hugo, Langkammer Józef, Mazurek Józef, Kalka Małgorzata, Nierle Józef.