881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za tydzień  9 listopada zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. Natomiast Niedziela Adoracyjna dopiero za dwa tygodnie 16 listopada ze względu na List Episkopatu Polski.                  Za wszelką chojność dziękujemy!
 2. Dziękujemy Młodzieży Gimnazjalnej oraz Dzieciom Maryi za zaangażowanie w zbiórkę zalecek za zmarłych na cmentarzu!
 3. Od dzisiejszej niedzieli do czwartku włącznie różaniec za zalecanych o 17.30. Zalecki można jeszcze składać w kancelarii lub w zakrystii. Kartki są już tradycyjnie wyłożone na ołtarzu Matki Bożej.
 4. W poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie dla gimnazjalistów klas trzecich. Obecność obowiązkowa!
 5. Dziś wszyscy gimnazjaliści składają swoje indeksy u ks. Pawła. Otrzymają je z powrotem w piątek po wieczornej mszy.
 6. W tym tygodniu spotkania dla dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej    o godz. 16.00 na plebanii: w poniedziałek III a, we wtorek III b, a w środę III c.
 7. W tym tygodniu będziemy obchodzić pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W te dni o 7.00 Msza Święta wotywna, a zaraz po nich o 7:30 nabożeństwa.
 8. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej spowiedź dzieci, młodzieży i dorosłych do godz. 16.00.
 9. Także w piątek po wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną               na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców                      ul. Baczyńskiego 1-17. Za składane ofiary dziękujemy!
 10. W sobotę 0d 8.30 w naszej parafii comiesięczny obchód osób chorych                i starszych. Prosimy o zgłaszanie chętnych do piątku włącznie w zakrystii       lub kancelarii.
 11. Informujemy także, że na nieopłaconych grobach pojawiły się informacje i ponaglenia do zapłaty rezerwacji. Prosimy o ich uregulowanie w godzinach urzędowania kancelarii. Prosimy o dopilnowanie porządku na cmentarzu. Po Uroczystości Wszystkich Świętych prosimy o usunięcie z grobów wypalonych zniczy oraz zwiędłych kwiatów.
 12. Odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych pamiętajmy nie tylko                o pielęgnacji miejsc pochówków, lecz przede wszystkim o modlitwie,    która jest dla nich jedyną skuteczną pomocą.