881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekty stycznia będą przeznaczone na potrzeby Parafii. Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczmy na wycinkę drzew na cmentarzu. Dziękujemy bardzo za wszelkie składane przy tej okazji ofiary.
 2. 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Tego dnia Msze Święte w porządku niedzielnym o 9.00, 11.00 oraz 17.00. Kolekta przeznaczona jest na Misje.
 3. 7 stycznia obchodzić będziemy pierwszy czwartek miesiąca, dlatego o 7.00 Msza Święta wotywna oraz nabożeństwo zaraz po niej. Tego samego dnia o 18.00 Msza Święta w intencji młodzieży naszej parafii. Zapraszamy na nią młodzież gimnazjalną, pondgimnazjaną oraz studentów.
 4. 13 stycznia – w środę – przypada Dzień Fatimski z tej racji Msza Święta o 17.00              jest ofiarowana za żyjących Matki Bożej Fatimskiej. Zaraz po niej Różaniec Fatimski.
 5. 17 stycznia będziemy o 15.30 będzie miała miejsce Msza Święta chrzcielna  i za roczne dzieci. Dzieci zgłaszamy w czasie wtorkowych i  czwartkowych dyżurów w kancelarii. Obowiązkowe nauki przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych  będą miały miejsce w sobotę 16 stycznia o godz. 17.00 w salce katechetycznej.
 6. 25 stycznia – w poniedziałek – o godzinie 7.00 będzie sprawowana Eucharystia przez wstawiennictwo błogosławionych małżonków Quattrocchi w intencji Rodzin naszej Parafii. Zaraz po Mszy będzie nabożeństwo z ucałowanie relikwii bł. patronów.
 7. W czasie kolędy większość Mszy Świętych będzie odprawianych wyłącznie rano o godz. 7.00. Prosimy o dokładne zapoznanie się z terminarzem odprawianych Mszy.
 8. W miesiącu styczniu zawieszeniu ulegają poniedziałkowe i środowe dyżury w kancelarii parafialnej.
 9. Mimo odwiedzin kolędowych w poniedziałki, czyli 11, 18 oraz 25 stycznia, o 18.20 będą odbywał się spotkania dla trzecich klas gimnazjum.
 10. Na czas odwiedzin kolędowych nie będzie wtorkowych katechez dla dorosłych oraz comiesięcznych spotkań dla młodzieży z pierwszych i drugich klas gimnazjum.
 11. Po środowych Mszach porannych o 7.30, zapraszamy na Nowennę do MBNP.
 12. W czasie trwania odwiedzin duszpasterskich w czwartki o 18.45 będą miały miejsce kolejne formacyjne spotkania dla młodzieży naszej Parafii.
 13. W piątki o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.  W miesiącu styczniu nie będzie spowiedzi zaraz po nabożeństwie.
 14. W styczniu po piątkowych Mszach wieczornych o posprzątanie kościoła  oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulic: 8 stycznia – Piecucha 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a, 6b i 8 oraz Piecucha 5, 5a, 7, 7a, 9, 9a i 10; 15 stycznia – Piecucha 12, 12a, 12bI, 12bII; 22 stycznia – Stalowej 1-7 i Pasteura 1-4 oraz 29 stycznia Ustronie 1-13  i Baczyńskiego 1-17. Za wszelką pomoc i ofiarę okazaną w tym wymiarze już teraz serdecznie dziękujemy.
 15. Jest jeszcze wolna intencja mszalna w uroczystość Trzech Króli, czyli 6 stycznia.  W celu zamówienia intencji zapraszamy do kancelarii w godzinach urzędowania.
 16. W czasie stycznia mogą być nanoszone ewentualne zmiany w ogłoszeniach. Będziemy o nich informować na bieżąco z ambony.