881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś przeżywamy niedzielę adoracyjną, w czasie każdej Eucharystii będzie krótkie kazanie oraz na zakończenie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem w intencji Ojczyzny. Po Mszach Świętych – jak co miesiąc – zbiórka do puszek na potrzeby parafialnej Caritas. Serdecznie dziękujemy za wszelkie Wasze ofiary oraz za Wasz udział w zeszłoniedzielnym Apelu z okazji kanonizacji Jana Pawła II.
 2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, szczególny czas poświęcony czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież, na nabożeństwa majowe: w dni powszednie o 17.30, a w niedzielę o 16.30.
 3. W poniedziałek 4 maja przypada wspomnienie św. Floriana, męczennika – patrona Hutników. Z tej okazji na godzinę 17.oo zapraszamy na Eucharystię w czasie której będziemy polecać żyjących i zmarłych Hutników oraz ich rodziny.
 4. W poniedziałkowy wieczór zapraszam młodzież z trzecich klas gimnazjum na kolejne spotkanie formacyjne. Początek spotkania o 18.15.
 5. W środę , czwartek i piątek o 15.30 w kościele odbędą się kolejne  próby dzieci pierwszokomunijnych.
 6. Po środowej Mszy Świętej porannej, o 7.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 7. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a zaraz po niej okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00. Po nabożeństwie majowym o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ul. Glinki 1-7. Za wszelką wykonaną pracę i ofiarę serdecznie dziękujemy.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii siostry Służebniczki, które będą z nami przez cały dzień modlić się  i nam towarzyszyć. Siostry będą prowadzić różaniec oraz nabożeństwo majowe, zaś na każdej Eucharystii opowiedzą  o swoim charyzmacie zakonnym. O 14.00 w salce będą miały swoje spotkanie z dziećmi  i młodzieżą.
 9. Także 10 maja – o godz. 19.00 w parafii Dobrego Pasterza w Karbiu rozpocznie się nabożeństwo „Drogi Światła” z procesją, która przejdzie ulicami Karbia i Bobrka kończąc się przy naszym kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do uczestnictwa w tej procesji i złożenia świadectwa wiary w Zmartwychwstałego Pana!  Tym którym siły nie pozwalają na uczestnictwo o samego początku zapraszamy by włączyć się po drodze, gdy procesja dotrze już na Bobrek. Prosimy także o przyniesienie ze sobą świec.
 10. Zgodnie z odczytanym komunikatem w niedzielę 10 maja została ogłoszona specjalna zbiórka Caritas na pomoc osobą poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Nepalu. Niech ta wsparcie finansowe połączone z modlitwą będą aktami chrześcijańskiego miłosierdzia wobec najbardziej potrzebujących.
 11. W kancelarii przyjmujemy zapisy na całonocne czuwanie w terminie z 29/30 maja (piątek/sobota) w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy. W następnych ogłoszeniach podamy koszt wyjazdu.
 12. Są jeszcze wolne intencje w czerwcu:  1(x2), 2, 8(x2), 9, 11, 12(x2), 14(x2), 15(x2), 16, 18(x2), 19, 20, 22(x2), 24, 25, 26(x2), 29, 30(x2).