881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Seminarium Duchowne i Diecezję a przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”(zgodnie z instrukcją KEP).
 2.     W przyszłą niedzielę 11 listopada prosimy Was-Parafian o kolektę specjalną na ogrzewanie naszego kościoła i plebanii.
 3. Także w przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej Parafii Ks. Franciszka Koeniga, który wygłosi do nas Słowo Boże i będzie nas zachęcał do udziału w koncercie organowym. Koncert będzie miał miejsce w przyszła niedzielę po wieczornej Mszy Świętej. Celem koncertu jest zebranie środków finansowych na organy do kościoła na wschodzie w którym pracują księża z naszej diecezji.
 4. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać u odprawiającego kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 5. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce spowiedź dla wszystkich dzieci i młodzieży do godz. 16.00.
 6. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych przypominamy o obowiązku uczestniczenia wraz z dziećmi we Mszy Świętej niedzielnej. Spotkania katechetyczne dla dzieci wraz z rodzicami będą miały miejsce odpowiednio: 20. listopada (Klasy A i B) i 21. listopada (Klasa C) w salce katechetycznej na plebanii.
 7. O sprzątanie Kościoła, w tym tygodniu w piątek o godz. 18.00, prosimy mieszkańców ulicy Olszewskiego 1-20. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary na kwiaty.
 8. Przy ołtarzu MB i w tyle kościoła wyłożone są jeszcze kartki na „zalecki” za zmarłych. „Zalecki” można składać do skarbony, w kancelarii i zakrystii. Pamiętajmy że rzeczą słuszną i zbawienną jest modlić się za zmarłych. Różaniec za zmarłych zalecanych odmawiać będziemy codziennie do piątku włącznie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy. Dziś różaniec o godz. 16.30.
 9. Prosimy o uregulowanie w kancelarii zaległych opłat rezerwacyjnych za groby. Przypominamy, że około 150 grobów zalega z płatnościami rezerwacyjnymi. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zostały umieszczone na grobach kartki z informacją o zaległościach i likwidacji.
 10. W sobotę zapraszamy na spotkania: Ministranci godz. 8.30, Marianki godz. 9.00, Schola godz. 10.00, zajęcia artystyczne o godz. 13.00.
 11. Dzieci, które były na wszystkich różańcach prosimy by podpisane serca z obrazkami przyniosły na Mszę Świętą szkolną w piątek na godz. 17.00. Chcemy już dziś podziękować za ich wierną postawę a następnym tygodniu docenić to także w formie nagród. Przypominamy, że nagrodzone będą tylko stuprocentowe (100%)  frekwencje na nabożeństwach.
 12. Ogłoszony był w śród dzieci konkurs na wykonanie różańca wg własnego pomysłu. Prace można podziwiać na wystawie przy ołtarzu maryjnym. W najbliższym czasie zostanie wyłonionych komisyjnie pięciu zwycięzców konkursu. Im nagrody wręczymy w przyszła niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.00.
 13. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować naszej młodzieży, która mimo niepogody pełniła dyżur na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych zapisując wypominki za zmarłych.
 14. Staraniem Ks. Infułata Pawła Pyrchały powstała książka o Księdzu Prałacie Pawle Krafczyku. Można ją nabyć w kancelarii Parafialnej. Cena egzemplarza to 35 zł.