881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza niedziela to I niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Zachęcamy, wszystkich parafian, do Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po Mszach Świętych.
 2.     Kolekta dzisiejsza jest na Seminarium Duchowne i Diecezję. Przed kościołem zbiórka na potrzeby naszej parafialnej grupy Caritas. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej Parafii – na zakup opału dla naszej świątyni.
 3.    Kolekta specjalna na zapłacenie za energię elektryczną 19 stycznia. Dziękujemy za wszelkie składane ofiary.
 4. Dzisiaj, o godz. 16.00 zapraszamy bardzo serdecznie na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Ad Maiorem Dei Gloriam. Artyści kwestują na rzecz 6 miesięcznej Amelki Szymiczek z Pyskowic, chorej na mukowiscydozę.
 5. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte odprawimy jak w każdą niedzielę o godz.: 9.00, 11.00 i 17.00.
 6. Od czwartku, 2 stycznia, rozpoczęliśmy coroczne odwiedziny duszpasterskie. Plan odwiedzin znajduje się w gablotkach, na naszej stronie internetowej oraz w informatorze. Prosimy o przygotowanie stołu: obrus, krzyż, świece oraz woda święcona. Tematem tegorocznych odwiedzin będzie „ŻYCIE SAKRAMENTALNE NASZYCH RODZIN ORAZ ICH WIĘŹ Z KOŚCIOŁEM PARAFIALNYM”. Liczymy jako duszpasterze na Waszą otwartość i dobre rady. Dziękujemy równocześnie za wszystkie Wasze ofiary składane na potrzeby naszej Parafii. To dzięki Waszej ofiarności dokonujemy wielu pozytywnych zmian i poprawiamy wizerunek naszej Parafii, nie tylko na Bobrku ale i w całym Bytomiu.
 7. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich gimnazjalistów III klas. Obecność obowiązkowa.
 8. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 9. Po Mszy Świętej wieczornej prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła i ofiarę na wystrój naszej świątyni mieszkańców ul. Ustronie 1-7.
 10. Na czas kolędy zawieszone są sobotnie spotkania ministrantów i dzieci Maryi a także spotkania młodzieżowe. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 16.00.
 11. Nasz Radny przyjmuje w Szkole Podstawowej nr 16 w każdą I i II środę miesiąca od godz. 15.30 do 16.30.