881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dziś, w niedzielę, 6. stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach Świętych Adoracja Pana Jezusa w żłóbku i Najświętszym Sakramencie. Kolekta przeznaczona jest na Misje. Przed Kościołem zbiórka na cele parafialnej grupy Caritas.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy w każdą środę i Koronki do Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 15.00.
  3. Trwają odwiedziny kolędowe. Prosimy Parafian o zapoznanie się z planem kolędy zamieszczonym w informatorze parafialnym i na naszej stronie internetowej. Przypominamy także o zmianach w porządku sprawowanych Eucharystii. Dziękujemy wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie nas w swoich domach, za złożone ofiary, dobre słowo i poczęstunki. W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna jest tylko we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 16.00. W sprawach pilnych, jak posługa sakramentalna lub załatwienie formalności pogrzebowych, przyjmujemy Parafian o każdej porze.
  4. Kandydaci przygotowujący się do sakramentu bierzmowania uczestniczą obowiązkowo we Mszy Świętej w piątek o godzinie 17.00
  5. W piątek po Mszy Świętej prosimy o pomoc w sprzątaniu Kościoła mieszkańców ulicy Ustronie 1-7. Prosimy i dziękujemy za ofiary składane na wystrój naszego kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na różaniec Fatimski o godz. 8.30. O godzinie 9.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
  7. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy Świętych. W tym tygodniu mamy wolne intencje w środę, czwartek, sobotę i w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Przypominamy, że wszystkie intencje są odnotowywane w kartotece rodziny i są niezbywalnym tematem odwiedzin duszpasterskich.