881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. W dzisiejszą niedzielę Miłosierdzia Bożego po Mszach świętych podczas naszej comiesięcznej Adoracji odmówimy Koronkę wypraszając Boże miłosierdzie dla nas i całego świata. Przed kościołem przeprowadzona będzie zbiórka na cele charytatywne w naszej Parafii.
  2. Przypominamy, że czas komunii świętej wielkanocnej, nakazanej trzecim przykazaniem kościelnym, obejmuje w Polsce okres od Środy Popielcowej do Niedzieli Trójcy Świętej.
  3. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Rano o 7.00 Msza Święta i nabożeństwo z modlitwą przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II natomiast wieczorem o godzinie 18.00 (!) w ramach wydarzeń Kongresu Eucharystycznego w naszej diecezji jako parafia będziemy gospodarzami Diecezjalnego Dnia Świętości Życia.
  4. W środę po porannej Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek o godz. 19.00 – „Młodzi na progu” – diecezjalne spotkanie młodzieży z modlitwą w duchu Taize. Modlitwa przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II i Carla Acutisa. Szczególnie zaproszenie kieruję do młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  6. W sobotę po Mszy Świętej porannej zapraszam członków róż różańcowych i seniorów na śniadanie do domu Świętego Józefa.
  7. W sobotę o godz. 16.30 Adoracja wprowadzająca w dobre przeżycie niedzieli i spowiedź do 16.45.
  8. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00 Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS).
  9. W następną niedziele obchodzić będziemy niedzielę biblijną.