881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Przeżywamy niedzielę adoracyjną. Po każdej Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium. Przed kościołem zbiórka na potrzeby parafialnej Caritas. Bóg zapłać za waszą ofiarność!
 2. Za tydzień 12 października przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia na rzecz potrzebującej młodzieży. Zbiórki będzie dokonywać młodzież gimnazjalna. Także tego samego dnia po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 będzie można zakupić Kremówki Papieskie w cenie 5 zł za sztukę.
 3. Za dwa tygodnie w niedzielę, 19 października, prosimy o kolektę specjalną na zapłacenie rachunków za energię elektryczną.
 4. Trwa miesiąc październik który jest w szczególny sposób poświęcony Maryi – Matce Bożej poprzez modlitwę różańcową. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 16.30. Zapraszamy na nabożeństwa do świątyni. Gdy to nie jest możliwe zachęcamy do odmawiania Różańca w domu, w gronie rodziny
 5. W poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie dla gimnazjalistów klas trzecich. Obecność obowiązkowa!
 6. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej do 16.00 okazja do spowiedzi świętej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 7. W piątek po wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców                   ul. Piecucha 12, 12a, 12B I, 12B II. Za składane ofiary dziękujemy!
 8. Spotkania grup parafialnych: Schola w piątek po wieczornej mszy o 17.30, w sobotę Dzieci Maryi o 9.00, a Ministranci o 10.00. Chętnych do włączenia w ich działalność zapraszamy na spotkania.
 9. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na rok 2015. Prosimy przyszłorocznych Jubilatów i Solenizantów o rezerwacje już teraz.
 10. Dziś po Mszach św. w zakrystii a w tygodniu w godzinach otwarcia kancelarii można dokonać zakupu zniczy „Caritas” w cenie 3 zł za sztukę.
 11. Na terenie naszej parafii odbędzie się spotkanie zatytułowane „Zdrowe żywienie dla dzieci i starszych”. Spotkanie będzie miało miejsce we wtorek 7 października 0 godz. 16.00 w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy!!!