881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium i Diecezję a przed kościołem zbiórka na cele parafialnej Caritas. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek, na „Kościół w potrzebie” zgodnie z zarządzeniem KEP.
 2. Dziś o godzinie 16.30 zapraszamy na różaniec za zmarłych zalecanych.
 3. Także dziś, po wieczornej Mszy św. spotkanie grupy małżeńskiej. Zapraszamy także nowe małżeństwa do uczestnictwa w spotkaniach.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania III roku odbędzie się w poniedziałek o godzinie 19.00 zapraszamy I grupę wg listy wywieszonej w gablotce.
 5. We wtorek o 16.00 zbiórka zuchów, w czwartek o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania II roku formacji, a o 19.00 spotkanie młodzieży.
 6. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku Czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub u kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 7. W dniu 11 listopada  w naszej parafii Msze św. sprawowane będą o godzinie: 7.00, 9.00 –
  W  intencji Ojczyzny – i 17.00. o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Tego dnia, ks. Biskup Ordynariusz udziela wszystkim wiernym na terenie diecezji gliwickiej dyspensy od wstrzemięźliwości w spożywaniu pokarmów mięsnych.
 8. Z racji święta Niepodległości w tym tygodniu sprzątania Kościoła nie będzie w piątek lecz w sobotę rano. O Pomoc prosimy mieszkańców ulicy Zabrzańskiej
 9. Zbiórka ministrantów w tym tygodniu wyjątkowo w czwartek o godzinie 17.00.
 10. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, 14. Listopada, po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 17.30).
 11. Zachęcamy Parafian do zamawiania Mszy Św. na rok 2012. Szczególnie prosimy obchodzących jubileusze i rocznice o jak najszybszy kontakt z kancelarią parafialną.
 12. Prosimy parafian o czynienie porządków na cmentarzu. O usunięcie z grobów starych zniczy, wieńców i innych ozdób. Prosimy o uregulowanie w kancelarii zaległych opłat rezerwacyjnych. Przypominamy, że około 200 grobów zalega z płatnościami rezerwacyjnymi. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zostały umieszczone na grobach kartki z informacją
  o zaległościach i likwidacji.
 13. Jest dostępny kolejny numer naszego miesięcznego informatora „Święta Rodzina”.