881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś w II niedzielę Adwentu  przeżywamy niedzielę adoracyjną.  Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Po Mszach zbiórka do puszek  na potrzeby Caritas Dziękujemy za wszelkie składane przy tej okazji ofiary.
 2. Kontynuujemy Msze roratnie dla dzieci:  w poniedziałek, środę i piątek o 17.00, we wtorek, czwartek i sobotę o 7.00. Natomiast młodzież gimnazjalną, starszą oraz dorosłych zapraszamy na Msze roratnie we wtorek i czwartek o 18.00.
 3. W poniedziałek o 18.20 odbędzie spotkanie dla trzecich klas gimnazjum.
 4. We wtorek w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP swoje święto patronalne obchodzą Dzieci Maryi. O godz. 17.00 do salki zapraszamy  Marianki wraz rodzicami na krótkie spotkanie okolicznościowe, natomiast o 18.00  w ich intencji będziemy sprawować Eucharystię. Tego dnia swoje medaliki otrzymają także dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej.
 5. We wtorek nie będzie katechezy dla dorosłych z powodu obecności księdza Proboszcza na uroczystościach 60-lecia kapłaństwa o. Hugolina Langkammera  we Wrocławiu.
 6. Po środowej Mszy Świętej porannej o 7.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek o 18.45 kolejne formacyjne spotkanie dla młodzieży.
 8. O 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zaraz po niej od 15.30 do 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
 9. Po wieczornej Mszy Świętej o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Konstytucji 28-72 oraz 35-55. Za wszelką pomoc  i ofiarę już teraz dziękujemy.

10. Dziękujemy mężczyznom, w tym także ojcom dzieci pierwszokomunijnych za pomoc w postawieniu stajenki. Przy tej okazji zapraszamy 19 grudnia od 9.30 do pomocy w montowaniu pozostałych elementów dekoracji bożonarodzeniowej.

 1. Młodzież Parafii w ramach swojej posługi przygotowującej do Światowych Dni Młodzieży będzie rozprowadzać opłatki, świece oraz kalendarze w piątki, soboty i niedziele Adwentu. W przyszły piątek od 15.00 ul. Stalową i Pasteura, w sobotę od 14.00 młodzież odwiedzi mieszkańców ulic: Rataja, Niemcewicza, Krzywoustego oraz Olszewskiego. Natomiast w niedzielę także od 14.00 nawiedzą mieszkańców ulic: Czajkowskiego, Placu na Bobrku oraz Konstytucji nr 28-72 i 35-55 Dziękujemy za każdą Waszą ofiarę.
 2. W przyszłą niedzielę 13 grudnia o 8.30 zapraszamy na Różaniec Fatimski oraz Mszę Świętą o 9.00 ofiarowaną za żyjących i ++ czcicieli Matki Bożej Fatimskiej
 3. W zakrystii oraz w kancelarii można zakupić opłatki   oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: duża w cenie 12 zł, a mała 5 zł. Są także karty pocztowe w cenie 50 gr  i 2 zł. Są także do nabycia książki pt.: „Wszystko o Bożym Narodzeniu” – 10 zł.

14. W Roku Miłosierdzia chcemy włączyć się wszyscy w przygotowanie paczek dla potrzebujących. Na wystawionych regałach chciejmy uzupełnić półki w miarę naszych możliwości tym czego brakuje. Do ustawionego natomiast kosza prosimy o słodycze na nagrody dla dzieci uczestniczących w Roratach. Bóg zapłać dotychczasową pomoc.