881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo do czasu powrotu do strefy zielonej odwołane są wszelkie spotkania grup parafialnych oraz spotkania w ramach przygotowania do chrztu i bierzmowania. Bardzo prosimy o stosowanie się do wszelkich zaleceń władz państwowych i sanitarnych. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele i o dezynfekcji rąk. Wszystkie Msze Święte są transmitowane na naszym parafialnym kanale YouTube http://youtube.com/c/parafiabytombobrek/ Zachęcamy do korzystania z tej formy łączności z naszą parafią.
 2. Msze Święte roratnie sprawowane są w poniedziałek, środa i piątek o 17.00, wtorek i czwartek o 18.00. Na roraty zapraszamy wszystkie dzieci, bez podziału na klasy, dzieci pozostające na kwarantannie
  i w izolacji zapraszamy do łączności przez transmisje internetowe. Dorosłych zapraszamy na roraty w sobotę o godz. 8.00.
 3. Dzisiaj z racji niedzieli adoracyjnej, uczestników Mszy wieczornej zapraszamy na Nieszpory i Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00.
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej zapraszamy na nabożeństwo do bł. Małżonków Quattrocchich.
 5. We wtorek podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 Dzieci Maryi odnowią swoje przyrzeczenia, dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają medaliki i modlitewniki. Dokonamy także przyjęcia nowych ministrantów.
 6. W środę po Mszy Świętej porannej zapraszamy na Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 7. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i spowiedź do godz. 16.00.
 8. Od piątku przeżywać będziemy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które wygłosi ks. Wojciech Babiak, audytor Sądu Biskupiego w Gliwicach. W piątek o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę Świętą roratnią, po której odbędzie się nauka rekolekcyjna. W sobotę i niedzielę nauki odbywać się będą podczas Mszy świętych.
 9. W sobotę o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, po której będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty do godz. 17.00. Bardzo prosimy, aby nie odkładać spowiedzi przedświątecznej na ostatni moment. Aby uniknąć zgromadzeń i tłoków nie będzie specjalnych dyżurów w dni bezpośrednio poprzedzające Boże Narodzenie.
 10. W niedzielę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 8.30.
 11. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W poniedziałek kościół będzie zamknięty w celu pełnej dezynfekcji wszystkich ławek. W ciągu tygodnia korzystamy z bocznych drzwi naszej świątyni (wejście przez kaplicę Krzyża). Główne drzwi są otwierane tylko w soboty i niedziele.
 12. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 08.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS). Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych.
 13. Dziękujemy za złożone ofiary. Dziś zbiórka do puszki nadziałalność grupy charytatywnej.
 14. W kancelarii i w zakrystii można nabywać wigilijne świece Caritas i opłatki.
 15. Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” i naszego parafialnego Facebooka oraz komunikatów wydawanych przez Kurię Diecezjalną w Gliwicach.
 16. Można już rezerwować miejsca na pochówek urn w kolumbarium. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.