881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziękujemy za wszelkie ofiary kolekty na potrzeby naszej Parafii oraz za wpłaty na REMONTOWY FUNDUSZ ODNOWY NASZEGO KOŚCIOŁA.
 2. Dziękujemy także za wszelką pomoc związaną z przygotowaniem i przeżyciem Uroczystości Wszystkich Świętych: panom z sprzątanie cmentarza,
 3. służbie liturgicznej za posługę, młodzieży za zbierane zalecek oraz wszystkim Parafianom i gościom za ofiary składane wraz z wypominkami.
 4. Dziś przeżywamy niedzielę adoracyjną, dlatego nie ma kazania, a po Mszach będzie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.
 5. Po Mszy można złożyć ofiarę do puszek na potrzeby Caritas.
 6. W poniedziałek o 18.20 obowiązkowe spotkanie dla gimnazjalistów z klas trzecich w Sali Mniejszości Niemieckiej przy ul. Niemcewicza.
 7. We wtorek o 18.45 w kościele obowiązkowe comiesięczne spotkanie dla gimnazjalistów z klas pierwszych.
 8. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 9. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00, a zaraz po niej okazja  do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
 10. W tym tygodniu po wieczornym różańcu za zmarłych o pomoc w sprzątaniu kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy tym razem
 11. mieszkańców ulic: Wytrwałych, Jochymczyka, Stalmacha, Żwirowej oraz Placu na Bobrku. Dziękujemy za wszelkie składane ofiary.
 12. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00. Ksiądz Proboszcz dyżuruje w środę od 18.00 do 19.00,
 13. a ksiądz Wikariusz we wtorek od 16.00 do 17.00. W ważnych sprawach, gdy nie możemy się skontaktować z kapłanem korzystamy z telefonu duszpasterskiego.

10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 13 dzień miesiąca,   który poświęcony jest czci Matki Bożej Fatimskiej.

Tego dnia o 8.30 Różaniec Fatimski, a zaraz po nim Msza Święta ofiarowana za żyjących ++ czcicieli Matki Bożej.

 1. W kancelarii można zamawiać Msze Święte na rok 2017. Pamiętajmy szczególnie o rocznicach śmierci naszych bliskich i dobrodziejów.
 2. Prosimy o dokonywanie wpłat za rezerwację grobów na naszym cmentarzu  w kancelarii w czwartek.
 3. Na wiosnę planujemy inwentaryzację cmentarza. Prosimy o sprawdzenie rezerwacji ponieważ wykorzystując czas remontowy zostaną usunięte
 4. wszystkie nieopłacone groby wraz z pomnikami.
 5. W związku z licznymi kradzieżami z placu budowy informujemy, że teren cmentarza,  jak i plac przy kościele, będzie zamykany po zmroku!