881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy I niedzielę miesiąca i zarazem Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszej Parafii to niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.30 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Przed kościołem zbiórka na cele Caritas. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby Seminarium Duchownego i Diecezji. 21 kwietnia kolekta specjalna na zapłacenie rachunków za energię elektryczną naszej Parafii.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna ku czci MB Nieustającej pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, w niedzielę o godz. 8.30 Różaniec.
  4. Przypominamy, że okazja do spowiedzi jest zawsze 15 minut przed każdą Mszą Świętą a także w piątek o 15.30 do 16.00 i w sobotę od 17.30.
  5. Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami (wszystkie klasy) zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 16.30 do kościoła.
  6. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła parafialnego, w piątek po Mszy Świętej wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy Glinki 1-7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kwiaty i wystrój naszego Kościoła parafialnego.
  7. W sobotę zapraszamy na godz. 8.30 Ministrantów, o 9.00 Dzieci Maryi, o 9.30 scholę dziecięcą.
  8. W sobotę z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy na Różaniec Fatimski na godz. 17.30.
  9. Siostry Służebniczki w Leśnicy zapraszają młodzież żeńską na nocne czuwanie 26 kwietnia 2013 roku. Początek czuwania o godz. 19.30. szczegóły na plakacie w gablotce.
  10. Z Urzędu Miasta otrzymaliśmy wiadomość, że po interpelacji naszego radnego, wiata tramwajowa na przystanku Bobrek-Wytrwałych po konserwacji zostanie ustawiona ponownie w miesiącu kwietniu.