881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. Dziś także o 15.3o spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
 2. W poniedziałek spotkanie dla młodzieży z III klas gimnazjalnych o 18:15 w salce katechetycznej. Natomiast we wtorek o 18:30 spotkanie dla I klas gimnazjalnych w kościele. Przypominamy także młodzieży o jak najszybszym oddaniu deklaracji, które zostały im rozdane na pierwszym spotkaniu. Młodzież która chce się jeszcze włączyć w ten katechumenat prosimy o kontakt do końca września z księdzem Pawłem, który jest odpowiedzialny za tą formację!
 3. Pierwsza po wakacyjnej przerwie katecheza dla dorosłych odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy Świętej w salce. Zapraszamy!
 4. We wtorek o 16.30 na plebanii spotkanie katechetów uczących w naszej parafii.
 5. W środę o 17.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Także po wieczornej kancelarii o 19.00 na plebanii spotkanie trójek klasowych rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 6. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej do 16.00 okazja                do spowiedzi świętej dla dzieci i młodzieży.
 7. We wtorek i czwartek kancelaria będzie nieczynna ze względu na szkolenie p. kancelistki. W celu załatwienia spraw kancelaryjnych prosimy o korzystanie z pozostałych dyżurów w poniedziałek, środę i piątek.
 8. W piątek po wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną                    na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców                      ul. Glinki 1-7. Za składane ofiary dziękujemy!
 9. Spotkania grup parafialnych: Schola w piątek po wieczornej mszy o 17.30, w sobotę Dzieci Maryi o 9.00, a Ministranci o 10.00. Chętnych do włączenia w ich działalność zapraszamy na spotkania.
 10. W sobotę rano Msza Święta w intencji czcicieli MB Fatimskiej. A po wieczornej mszy Różaniec fatimski wraz z procesją.
 11. W sobotę o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja             do spowiedzi.
 12. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na rok 2015. Prosimy przyszłorocznych Jubilatów i Solenizantów o rezerwacje już teraz.    Są także wolne intencje w miesiącu wrześniu: 15, 17, 18, 20, 21, 22, 25,26, 27, 28, 29, 30.