881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
 2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W niedzielę 22 stycznia kolekta specjalna na zapłacenie środków opałowych.
 3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Ks. Bp Gerarda Kusza, który jak co roku odprawi Mszę Świętą w intencji Członków ADŚ oraz za wszystkie babcie i dziadków z okazji zbliżającego się ich święta.
 4. W przyszłą niedzielę nie będzie kazania, za to zapraszamy wszystkich do Adoracji Najświętszego Sakramentu. W sobotę od godz. 17.30, po Mszy św. o godz. 9.00 i o godz. 17.30.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa. W środę po Mszy Św. porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 7.30 Różaniec Fatimski z racji 13 dnia miesiąca; o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 6. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego kościoła parafialnego. W tym tygodniu, w piątek o godz. 17.00, o pomoc prosimy mieszkańców ul. Piecucha 12, 12a, 12bI i 12bII. Dziękujemy także za składane ofiary na kwiaty i wystrój naszego Kościoła.
 7. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna. Zapraszamy rodziców i chrzestnych.
 8. Trwa Kolęda, czas odwiedzin duszpasterskich. Szczegółowy ich plan można znaleźć w gablotce, informatorze lub na naszej stronie internetowej. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać w kancelarii. W czasie kolędy zmienia się zawsze rytm odprawianych Mszy Św. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym planem intencji. W czasie kolędy zawieszony jest także środowy dyżur Kancelarii parafialnej. Dziękujemy za serdeczne przyjęcia w Waszych domach, rozmowy, poczęstunki i ofiary, które w tym roku przeznaczamy na prace wykończeniowe sali katechetycznej na plebanii i wyposażenie jej w potrzebny sprzęt multimedialny.
 9. Ostatnie wichury poczyniły duże szkody na naszym cmentarzu. Wiele tablic wiatr poprzewracał. Pragniemy zasygnalizować, że nie jest to żaden akt wandalizmu tylko siły natury. Wiatr uczynił także szkody na dachu plebanii, które w najbliższym czasie postaramy się usunąć. Prosimy o szczególną uwagę wszystkich poruszających się wokół kościoła szczególnie w wietrzne dni.
 10. Ze względu na okres kolędowy nie odbywają się następujące spotkania: formacja do bierzmowania, zbiórki zuchów i spotkania młodzieżowe. Zawieszone są także zajęcia artystyczne. Do swojego normalnego cyklu, wrócą one po zakończeniu kolędy. Regularnie pracuje nasza dziecięca Schola. Przypominamy, że próby odbywają się w soboty o godz. 10.00. bardzo serdecznie zapraszamy.
 11. W tym tygodniu mamy jeszcze wolne intencje o godz. 7.00 od wtorku do soboty. Dziękujemy i zachęcamy parafian do zamawiania intencji na cały rok 2012.