881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Dziękujemy za wasze ofiary.
 2. W czasie ferii zimowych zostają zawieszone poniedziałkowe spotkanie dla trzecich klas gimnazjum oraz wtorkowe spotkanie dla klas pierwszych.
 3. Od poniedziałku do piątku włącznie w naszej Parafii będą miały miejsce Półkolonie dla dzieci. Spotkania będą rozpoczynały się o 9.00 w salce parafialnej na plebanii. Zakończenie o godzinie 13.00.
 4. W te same dni zapraszamy młodzież na filmowe wieczory. Spotykamy się w dużej salce na plebanii: w poniedziałek i wtorek o 17.00, w środę o 18.00 oraz piątek o 18.15.
 5. W środę po wieczornej Mszy świętej, o 17.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać w zakrystii przed nabożeństwem.
 6. Ze względu na urlop księdza Proboszcza nie będzie w tym tygodniu jego środowego dyżuru w kancelarii.
 7. W czwartek z okazji wspomnienia MB z Lourdes Msza wieczorna w intencji chorych i starszych Parafian z udzielaniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Prosimy, aby na tą okoliczność przywieść swoich chorych do kościoła.
 8. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o 15.00. Bezpośrednio po nabożeństwie spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych do godziny 16.00.
 9. W piątek o 17.oo Eucharystia w intencji czciciel Matki Bożej Fatimskiej, natomiast po Mszy Różaniec fatimski.
 10. Po piątkowym Różańcu Fatimskim o pomoc w sprzątaniu kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Ustronie – numery: 8-13. Za wykonaną pracę oraz złożoną ofiarę już teraz bardzo dziękujemy.
 11. W sobotę o 17.00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w niedzielę o 15.30 przyjmą Chrzest Święty. Obecność obowiązkowa.
 12. Następne spotkania w ramach „Katechez dla dorosłych” będą miały miejsce dopiero po feriach.
 13. W tym tygodniu rozpoczną się prace remontowe wokół naszego kościoła. Będą one dotyczyły m.in. nawierzchni placu kościelnego, dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.