881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dziękujemy wszystkim tym, którzy swoją pracą i ofiarowanym czasem przyczynili się do uroczystego przeżywania Misteriów Paschalnych w naszej parafii.
  2. Jutrzejszy Poniedziałek, obchodzimy jako drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W naszej parafii Msze Święte odprawimy: o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.
  3. Kancelaria parafialna będzie czynna w normalnych godzinach od czwartku. We wtorek będzie czynna od godz. 10.00 do godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła parafialnego prosimy mieszkańców ulicy Konstytucji 5-29 (numery nieparzyste). Dziękujemy za wszelkie ofiary składana na kwiaty i wystrój naszego Kościoła parafialnego.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna ku czci MB Nieustającej pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, w niedzielę o godz. 8.30 różaniec.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.30 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  7. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, w Poniedziałek Wielkanocny na KUL, a w przyszłą niedzielę na potrzeby CARITAS.