881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby diecezji i seminarium duchownego.
 2. Jutro przypada liturgiczny obchód uroczystości św. Stanisława, Biskupa
  i Męczennika, głównego patrona Polski.
 3. W piątek 13 maja obchodzimy wspomnienie NMP Fatimskiej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa Fatimskiego o godz. 17.30.
 4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania (tzw. Niedziela Dobrego Pasterza), w naszej parafii jest to także dzień Uroczystości I Komunii Świętej, która będzie mieć miejsce podczas Mszy św. o godzinie 9.00. Nabożeństwo majowe tego dnia o godz. 14.45. Zapraszamy do udziału w nim wszystkich parafian.
 5. Spotkania – próby dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędą się we wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.00. Pierwsza spowiedź – w sobotę o godzinie 10.00. Spowiedź dla dorosłych przed uroczystością I Komunii w sobotę od godz. 16.00.
 6. Od tego tygodnia w każdy piątek o godzinie 15.00 odmawiać będziemy w naszym kościele Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zachecamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
 7. W tym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św. wg ustalonego harmonogramu.
 8. Rocznica I Komunii klas III będzie miała miejsce 22 maja 2011 o godz. 9.00
 9. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna. Obecność rodziców i chrzestnych jest obowiązkowa.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Gościa Niedzielnego oraz nasz parafialny informator.
 11. W kaplicy MB Fatimskiej została umieszczona wystawa prac uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 3, wykonanych w ramach Dni Papieskich przed Beatyfikacją Jana Pawła II. Zachęcamy wszystkich parafian do zapoznania się z nią po Mszach Świętych.

                                                                                                   

   

 

            ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

             Śliwa Sebastian, syn Rudolfa, zam. w Bytomiu-Bobrku

            Łupikasz Paulina, córka Marka, zam. w Bytomiu-Bobrku