881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. W dzisiejszą niedzielę gościmy Braci Misjonarzy z Nigerii, którzy dla nas głoszą Słowo Boże  i proszą nas o wsparcie dla dalszej swej działalności na Kontynencie Afrykańskim.                Po zakończonych Mszach Świętych przeprowadzą zbiórkę pieniędzy przy wyjściu z Kościoła.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Za tydzień kolekta również na potrzeby naszej Parafii. Przed kościołem zapowiedziana przed tygodniem zbiórka na potrzeby parafialnej Caritas. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.
  3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę Nieustanną do MB Nieustającej  Pomocy o godz. 17.30.
  5. W czwartek o godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie młodzież.
  6. Spotkanie dla gimnazjalistow z klas 1-szych i 2-gich w piatek o 18:30 w salce!
  7. O godz. 15.00 w piątek, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po koronce okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Szczególnie zapraszamy do spowiedzi dzieci.
  8. W piątek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy wszystkich do uczczenia MB Fatimskiej.          Msza Święta w intencji czcicieli MB Fatimskiej zostanie odprawiona o godz. 7.00. Różaniec Fatimski i procesja o godz. 17.30.
  9. W tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła, w piątek po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie, prosimy mieszkańców ulicy: Baczyńskiego 1-17. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kwiaty dla naszego Kościoła.

10. W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy na naukę przedchrzcielną rodziców i rodziców chrzestnych, których dzieci otrzymają łaskę Chrztu Świętego w przyszła niedzielę oraz w miesiącach wakacyjnych.

11. Informujemy Parafian, że są jeszcze wolne intencje Mszalne w miesiącach wakacyjnych. Zapraszamy do kontaktu w kancelarii parafialnej.

12. W tym miesiącu, 19 czerwca, obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Na ostatnim posiedzeniu Rady Parafialnej została wytyczona nowa trasa dorocznej Procesji. Ołtarze będą usytuowane: 1. Przy Kościele (odpowiedzialna P. Pluta), 2. Przy Domu Nadziei (odpowiedzialni mieszkańcy domu), 3. Na ulicy Glinki (odpowiedzialne: P. Bombelka, P. Tyka oraz mieszkańcy ul. Glinki oraz Konstytucji 2-17 nr parzyste i nieparzyste ),                 4. Skrzyżowanie ulicy Krzywoustego i Niemcewicza (odpowiedzialny Ks. Paweł wraz z młodzieżą). Msza Święta o godz. 8.00 będzie zarazem obchodem rocznicy I Komunii Świętej dla uczniów klas III. Po tej Mszy wyruszymy na ulice naszej dzielnicy. Tego dnia odprawimy jeszcze Msze Święte o godz. 11.00 i 17.00.

W miesiącu czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po każdej Mszy Świętej, odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.