881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. II Niedzielę Adwentu przeżywamy jako niedzielę adoracyjną. Nie ma kazania, a na zakończenie Mszy będziemy adorować Jezusa Eucharystycznego. Kolekta dzisiejszego dnia przeznaczona jest na Diecezję oraz Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy!
 2. Jeszcze dziś o 18:00 w salce spotkanie dla gimnazjalistów z klas trzecich. Przepraszam za zmianę, ale spotkanie nie może odbyć się w ciągu tygodnia.
 3. Roraty dla dzieci poniedziałek, środa, piątek o 17.00; wtorek i czwartek o 7.00; w sobotę o 9.00. Natomiast roraty dla dorosłych we wtorek o 18.00, zaś dla młodzieży w czwartek o 18.00.
 4. W poniedziałek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia Msze Święte o 7.00 i 17.00. Tego dnia przypada święto patronalne Dzieci Maryi, dlatego wieczorna Eucharystia w intencji dziewcząt oraz ich rodzin. Po wieczornej Mszy zapraszamy na spotkanie do salki. Na tą Mszę przybywają dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej wraz z rodzicami. Tego dnia otrzymają medaliki Matki Bożej.
 5. W środę po porannej Mszy świętej, o 7.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 6. Bardzo krótkie spotkanie gimnazjalistów z klas pierwszych będzie w czwartek po Roratach dla młodzieży o 18:00. Młodzież przychodzi już na samą Mszę.
 7. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej spowiedź dzieci, młodzieży i dorosłych do godz. 16.00.
 8. Po piątkowej wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną               na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców                      Osiedla Pod Brzozami oraz Starej Cynkowni. Za składane ofiary dziękujemy!
 9. W sobotę od 9.00 obchód z posługą sakramentalną osób chorych i starszych z naszej parafii. O zgłoszenia prosimy do piątku w kancelarii                 lub zakrystii.
 10. Po sobotnich roratach o 10.00 zbiórka Ministrantów, a o 10.30 Marianek. Schola spotyka się w piątek po Roratach.
 11. Także w sobotę przypada dzień fatimski. O 17.30 zapraszamy                         na różaniec, a zaraz po nim o 18.00 Msza Święta w intencji czcicieli                   Matki Boskiej Fatimskiej.
 12. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za liczną i budującą obecność w sobotę przy stawianiu szopki. Udało się postawić większość dekoracji bożonarodzeniowej. O następną obecność i pomoc prosimy dopiero za dwa tygodnie.