881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę.
 2. Msze Święte roratnie sprawowane są w poniedziałek, środa i piątek o 17.00, wtorek i czwartek o 7.00.
 3. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Moli.
 4. We wtorek o 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów.
 5. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla młodzieży.
 7. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po koronce spowiedź do godz. 16.00.
 8. W piątek o godz. 16.00 spotkanie Dzieci Maryi.
 9. W piątek po Mszy Świętej roratniej Różaniec fatimski.
 10. W sobotę w parafii św. Bartłomieja w Gliwicach odbędzie się dzień skupienia Róż Różańcowych. Wyjazd o godz. 9.15 spod parafii św. Jana Chrzciciela. Koszt wyjazdu – 10 zł. Zainteresowanych wyjazdem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.
 11. W sobotę o 16.45 w salce na plebanii nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 12. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Wylosuj Anioła”. Ogrom pluszowych maskotek, który do nas spłynął rozweseli z pewnością nie jedną smutną twarz dziecka z oddziału onkologicznego.
 13. O składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła prosimy mieszkańców Huty Julia 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a, 6b, 8, 5, 5a, 7, 7a, 9, 9a i 10. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
 14. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od 8.00 do 16.00.
 15. Są jeszcze wolne intencje w grudniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.
 16. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Caritas (mała – 5 zł) oraz opłatki.
 17. Od przyszłej niedzieli (15 grudnia) w zakrystii lub kancelarii będzie można zgłosić chęć przyjęcia księdza z tradycyjną kolędą w  swoim domu. Zostały wydrukowane naklejki, które przy zgłoszeniu otrzymujemy, a w dniu kolędy naklejamy na drzwi sygnalizując w ten sposób, że to jest dom, który chce przyjąć kapłana z błogosławieństwem. Kolędę rozpoczynamy 2 stycznia 2020 r. W tygodniu odwiedzać będziemy parafian od godz. 15.30, w soboty od 10.00, a w niedziele od godz. 13.30.