881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza niedziela w naszej Parafii to niedziela adoracyjna. Po mszach będzie miało miejsce nabożeństwo eucharystyczne.
 2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji i Seminarium Duchownego. Przed Kościołem zbiórka na potrzeby naszej Parafialnej grupy Caritas. Dziękujemy za wszelkie składane ofiary. W przyszła niedzielę kolekta na potrzeby naszej Parafii – na zakup środków opałowych dla naszego Kościoła.
 3. 3.     We wtorek zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Temat spotkania: „ Cuda Eucharystyczne”.
 4. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do MB nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy na godz. 17.30 na Różaniec Fatimski. Msza Święta w intencji czcicieli MB Fatimskiej w czwartek o godz. 7.00.
 6. W czwartek także po Mszy Świętej wieczornej spotkanie młodzieży w salce na plebanii.
 7. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po koronce spowiedź dla dzieci do godz. 16.00.
 8. Po Mszy Świętej wieczornej prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła i ofiarę na wystrój naszej świątyni mieszkańców ulicy: Czajkowskiego 1-20.
 9. W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy na naukę przedchrzcielną do salki na plebanii. Przypominamy, że nauki są obowiązkowe dla rodziców i rodziców chrzestnych. Na spotkaniu rodzice chrzestni są zobowiązani do dostarczenia zaświadczeń. Prosimy by także do tego czasu został uregulowany obowiązek Sakramentu Pokuty i Pojednania rodziców i chrzestnych.
 10. Przypominamy, że okazja do spowiedzi w naszej świątyni jest zawsze 15 min przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od godz. 17.30.
 11. W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania i pozostałych roczników gimnazjalnych wg planu.
 12. W sobotę spotkania Dzieci Maryi – godz. 9.00, Schola – godz. 9.00  oraz Ministranci o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w spotkaniach. Zapraszamy nowych kandydatów i kandydatki do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 13. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego oraz innych czasopism religijnych. Wszystkie są dostępne u ministrantów przy wyjściu z Kościoła.
 14. Gabinet Protetyki Słuchu z siedzibą w Bytomiu zaprasza na skorzystanie z bezpłatnych badań słuchu od 10 do 28 lutego w godzinach 9.00-17.00 w gabinecie protetycznym Audiofon w Bytomiu przy ul. Strażackiej 8.