881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby budowy nowego kościoła Świętego Józefa w Bytomiu.
 2. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na zapłacenie rachunków za energię elektryczną naszego Kościoła.
 3. We wtorek zapraszamy na katechezę dla dorosłych o stałej porze. Temat spotkania: „Zabobony”.
 4. Zachęcamy wszystkich Parafian do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Drogę krzyżową dla dzieci będziemy odprawiać w piątki o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30. Wzorem lat ubiegłych uczestników wieczornej niedzielnej Mszy Świętej zapraszamy na nabożeństwo i wysłuchania kazań pasyjnych. Zalecki do Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej.
 5. Zachęcamy Parafian do podjęcia zobowiązań trzeźwościowych w okresie Wielkiego Postu. Księga trzeźwości jest wyłożona przy ołtarzu Serca Jezusowego.
 6. W czwartek 13 marca zapraszamy na Różaniec Fatimski o godz. 17.30 a o  18:45 zapraszamy młodzież na spotkania w postaci małych grup szczególnie tegorocznych bierzmowańców. Naprawdę warto!!! Nie ma spotkań w tym tygodniu dla pozostałych roczników gimnazjum.
 7. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po koronce spowiedź do godz. 16.00.
 8. Po Drodze Krzyżowej dla dorosłych, prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła i o ofiarę na wystrój naszej świątyni mieszkańców ulicy Konstytucji 2-16 (nr parzyste)
 9. W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy na naukę przedchrzcielną rodziców i rodziców chrzestnych dzieci, które w marcu i kwietniu mają otrzymać łaskę chrztu świętego.
 10. Przypominamy, że okazja do spowiedzi w naszej świątyni jest zawsze 15 min. przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od godz. 17.30.
 11. Spotkania grup w sobotę o zwykłych porach.
 12. W dniu 18 marca tj. wtorek, w salce na plebanii będzie można skorzystać z bezpłatnego badania wzroku i badania ciśnienia wewnątrzgałkowego oka. Dla chętnych będzie możliwość zamówienia okularów. Rejestracja tylko telefoniczna pod nr 502521225.