881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę.
 2. Przez cały miesiąc czerwiec po Mszach Świętych modlić się będziemy Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Moli.
 4. W poniedziałek o godz. 17.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
 5. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej medytacja biblijna.
 6. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek o godz. 17.30 różaniec fatimski.
 8. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla młodzieży.
 9. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po Koronce Spowiedź do godz. 16.00.
 10. W sposób szczególny do spowiedzi zapraszamy tegoroczne dzieci I Komunijne oraz dzieci z klasy IV, które będą w Boże Ciało obchodzić pierwszą I rocznicę Komunii Świętej.
 11. W sobotę o 9.00 zbiórka dla ministrantów, a o 10.00 spotkanie Dzieci Maryi.
 12. Od 3 czerwca rozpoczęliśmy spacery na Bobrku. Spotkania w każdy poniedziałek o godz. 17.00. Na początek do września 2019 – do przeanalizowania czy kontynuujemy dalej.
 13. Od 11 czerwca zajęcia ruchowe/usprawniające dla seniorów w salce przy parafii. Spotkanie z fizjoterapeutą. We wtorki g. 10.00-12.00.
 14. Od 28.06.2019 – tydzień później niż zapowiadano – rozpoczną się zajęcia animacyjne dla dzieci z elementem dla dorosłych. Połączone z elementem promocji i rekrutacji do projektu PAL.
 15. Procesja Bożego Ciała będzie przebiegała tą samą trasą jak w roku ubiegłym. Bardzo prosimy rodziny mieszkające w okolicach miejsc, gdzie w ubiegłym roku znajdowały się ołtarze, o przygotowanie ich także w tym roku.
 16. Dyrekcja Bytomskich Mieszkań rozpoczyna 11 czerwca br. akcję pt. „Odpracuj swój dług”. Gro osób – mieszkańców naszego miasta ma bardzo duże zadłużenie za lokal mieszkalny. Bytomskie Mieszkania poprzez swoje działania chcą pokazać, że nawet będąc w trudnej sytuacji materialnej i życiowej jest szansa na oddłużenie, a tym samym na godne życie bez „balastu finansowego”, bo jak mówi Pismo Święte „Nikomu nie bądźcie nic dłużni poza wzajemną miłością”. Chcą pokazać, że nie należy się wstydzić, że należy dać sobie pomóc. Wystarczy tylko przyjść do Bytomskich Mieszkań przy ul. Armii Krajowej 54 bądź do najbliższego Punktu Obsługi Mieszkańca i zadeklarować chęć odpracowania swojego długu. Przy okazji jest też możliwość skorzystania z innych programów osłonowych, które zapewnia miasto. Są to obniżki czynszu z tytułu niedostatku, dodatki mieszkaniowe. Warto zatem zgłosić się do Bytomskich Mieszkań i skorzystać z pomocy.
 17. W tym tygodniu prosimy o składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła mieszkańców Huty Julia 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a, 6b, 8, 5, 5a, 7, 7a, 9, 9a, 10. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
 18. Kancelaria parafialna jest czynna w tym tygodniu we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00. W innym czasie jesteśmy do dyspozycji parafian pod numerem telefonu duszpasterskiego.