881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. W dniu dzisiejszym kolekta jest przeznaczona na potrzeby diecezji i seminarium duchownego. Przed Kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Jest to związane
  z obchodzonym dziś w Polsce kolejnym, XI Dniem Papieskim. W przyszła niedzielę kolekta specjalna na zakup środków opałowych.
 2. Klasy II (dzieci komunijne) proszę po zakończonej Eucharystii o pozostanie w kościele celem sprawdzenia obecności.
 3. W poniedziałek, na godzinę 18.30 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania III roku przygotowania na ich spotkanie formacyjne.
 4. We wtorek o godzinie 16.00 zbiórka zuchów.
 5. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku Czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub u kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 6. Także w środę o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza Święta w języku niemieckim.
 7.         W czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie rozpoczniemy różańcem o godz. 17.30, procesja z figurą Matki Bożej w czasie Mszy św. Po Nabożeństwie na zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży, która uczestniczy w III roku formacji do Bierzmowania.
 8. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce spowiedź dla wszystkich dzieci i młodzieży. O godz. 17.00 Msza Św. szkolna. Prosimy rodziców by przypominali swoim pociechom o tym obowiązku.
 9. Spotkanie Marianek i dziewcząt, które chciałyby należeć do tej grupy w piątek po wieczornej Mszy Świętej. Ministranci mają swoje spotkanie w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy też wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 10. O sprzątanie Kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców ulicy Czajkowskiego, numery 1-20. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary na kwiaty.
 11. W ciągu całego tygodnia zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca, zawsze pół godziny przed poranną Mszą Świętą, w niedzielę o godz. 8.30. Wieczorne nabożeństwa różańcowe odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.30.
 12. W sobotę o godzinie 10.00 odbędzie się próba scholi parafialnej. Zapraszamy na nią wszystkie chętne dzieci. Zaś o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie grupy artystycznej. Liczymy, że tak jak w roku ubiegłym, będą się one cieszyć dużym powodzeniem.
 13. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna. Obecność rodziców i chrzestnych jest obowiązkowa.
 14. Zachęcamy Parafian do zamawiania Mszy Św. na rok 2012. Szczególnie prosimy obchodzących jubileusze i rocznice o jak najszybszy kontakt z kancelarią parafialną.    Prosimy parafian o czynienie już porządków na cmentarzu. Szczególnie prosimy o usunięcie
  z grobów starych zniczy, wieńców i innych ozdób, aby uniknąć dużego gromadzenia śmieci przed Uroczystością Wszystkich świętych. Prosimy także o rozsądne korzystanie z wody, w związku
  z ostatnimi podwyżkami, zgodnie z ustaleniami  Rady Parafialnej opłata za wodę wynosić będzie 10 zł za rok.
 15.     Ze względu na incydenty na cmentarzu, bramy cmentarza będą zamykane w okresie zimowym o godzinie 19.00. Osoby kręcące się na cmentarzu po tym czasie mogą liczyć się z koniecznością wylegitymowania.