881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś wspomnienie Święto poświęcenia Bazyliki na Lateranie. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby Diecezji i Seminarium. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. Dziękujemy za wasze ofiary!
 2. Za tydzień Niedziela Adoracyjna. Tego dnia rezygnujemy z kazania, by po mszach adorować Jezusa Chrystusa Eucharystycznego. Zgodnie z odezwą księdza Biskupa za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na odnowę spalonej katedry w Sosnowcu.
 3. W poniedziałek ze względu na nie obecność ks. Pawła nie ma spotkania dla klas trzecich gimnazjum. Także we wtorek ze względu na Święto Niepodległości nie ma spotkania dla klas pierwszych.
 4. W poniedziałek i wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna z powodu dni ustawowo wolnych od pracy!
 5. Gimnazjaliści, którzy byli nie obecni w parafii w ostatnią niedzielę i nie oddali indeksów są proszeni, aby uczynić to jak najszybciej u ks. Pawła.
 6. We wtorek, w Święto Niepodległości, Msze Święte o 9.00 i 18.00.
 7. W czwartek o 7.00 zapraszamy na Msza Święta w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej. Różaniec fatimski o 17.30. Zapraszamy.
 8. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej spowiedź dzieci, młodzieży i dorosłych do godz. 16.00.
 9. Po piątkowej wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców ulic: Plac na Bobrku 1-9, Wytrwałych 1-13, Jochymczyka 1-13,              Żwirowa 1-9 oraz Stalmacha 1-6. Za składane ofiary dziękujemy!
 10. W sobotę o 17.00 nauka przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w niedzielę o 15.30 przyjmą sakrament Chrztu Świętego. Obecność obowiązkowa!
 11. Po raz ostatni informujemy, że na nieopłaconych grobach pojawiły się informacje i ponaglenia do zapłaty rezerwacji. Prosimy o ich uregulowanie w godzinach urzędowania kancelarii. Prosimy po Uroczystości Wszystkich Świętych o dopilnowanie porządku na cmentarzu: o usunięcie z grobów wypalonych zniczy oraz zwiędłych kwiatów.